Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2018. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Azonnali ápolás a fényes és élettel teli hajért. Erőtlen és száraz hajra. Nem kell leöblíteni.

Ez az expressz hajpakolás bio kókuszvizet és frangipáni kivonatot tartalmazó formulával érezhetően kellemesebb tapintásúvá és könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Elnehezítés nélkül kölcsönöz a hajnak ragyogó fényt, simítja a haj felszínét, és védi azt a kiszáradástól.

Nem tartalmaz szintetikus színezéket, illatanyagot és tartósítószert, szilikon-, paraffin- és más ásványiolaj származéktól mentes. A növényi alapanyagok lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből, vagy vadszedésből származnak.

Staci

2019. október 2.

Távolról sem hajpakolás –fogalmam sincs, miért nevezik így. De egy nagyon jó hajápoló termék. Puhává, fényessé teszi a vékonyszálú hajat, közben nem lapítja. Használat előtt alaposan fel kell rázni, hogy az olajos és a vizes fázis elvegyüljön benne. Hasonló, mint a Kerastase Elixir Ultime hajápolója, csak igénytelenebb csomagolásban, viszont tizedannyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Mano1234

2019. augusztus 7.

Festett, kicsit száraz hajam van, hajmosás után eléggé összeáll, nehéz kifésülni. Ezért kerestem valami sprayt ami segít könnyebben kibontani,és ez segít. Vizes hajra használom kb. három-négy pumpálásnyit, bőven elég, nem szabad vele túlzásba esni, mert akkor elnehezít. Szárítás után sokkal puhább, könnyen kezelhető és fényesebb lesz a hajam és az illata is valamennyire megmarad, ami nekem inkább vaníliás egy pici kókusszal.
Összsségében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Összsségében elégedett vagyok.

barbarasudi89

2019. június 11.

Nagyon száraz hajvégem van, persze festett szőke. Olyan terméket kerestem ami segít éltűntetni a szétálló szálakat, és ez segített. Száraz hajra fújtam összesen 3 pumpálás volt és a végeredmény gyönyörű lett, igaz ma használtam először de én már most tudom hogy biztosan újra veszem 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

natasa

2019. február 2.

Nincs rajta a 2 fázisú felirat, de amúgy a többi stimmel, szóval tuti erről a termékről fogok írni. A Rossmannban vettem. Impulzusvásárlás volt, ezért még jobban örülök, hogy megvettem. Festett, vékonyszálú hajam van, és a célom a fényesebb, élettel teli haj volt. Hajmosás után befújtam, de csak óvatosan, nehogy túlzásba essek. Már szárítás után éreztem a különbséget. Lágyabb, kellemes tapintású lett a hajam. De ami külön tetszik, hogy napok múlva is tartotta a fényét, valahogy sokkal ápoltabb a hajam a használatával. Most néztem a fenti leírást a terméknél. Nem túlzás, tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

abicicaaa

2019. január 7.

Nem gondoltam volna hogy ennyire fogom szeretni! Latvanyosan szebb tole a hajam, puhabb, fenyesebb. Vizes hajra hasznalom. Erdemes elkerulni vele a fejbort es kornyeket, mert nagyon hamar zsirositja.
Talan picit lapitja a hajam, de egy kis tupir mindent megold.
Az illata eleg alkoholos egy kis vaníliás zongevel, de nem nagyon erzodik szaritas utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Talan picit lapitja a hajam, de egy kis tupir mindent megold.

Nagyannus

2018. december 9.

Száraz hajra nekem nem vált be, bezsírosodott a hajam tőle, és hagyott maga után egy furcsa érzetet a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

kovacsemese

2018. december 3.

Száraz hajra használom, isteni az illata, kicsit kókuszos. Mivel nagyon száraz a hajam, ez az expressz hajpakolás kicsit táplálja és fényesebb érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. november 30.

Nekem is lelapul tőle a hajam és zsírosnak tűnik. Ezért azt találtam ki, hogy hajmosás előtt, úgy kb. 20 perccel besprayzem a hajam és utána az Alterra hajregeneráló samponjával mosom meg a hajam. Hihetetlen volt az eredmény: a hajam könnyen kifésülhetővé, puhává és fényessé vált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 30.

senskin

2018. november 13.

Én csak a balzsamba teszem, vagy pakolásként teszem fel, mert másképpen a hajam borzalmasan lelapul és zsírosnak hat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

viviennoo

2018. május 24.

Mikor megvettem, egyáltalán nem szerettem, de mivel most a szilikonmentes hajápolást tesztelgetem, úgy voltam vele, elhasználom. Azóta megszerettem, kevésbé száraz, gubancolódó a hajam és isteni illata van. (egyébként a rossmannban a kasszában ülő hölgy is azt mondta, hogy nagyon szereti ezt a terméket:)) Én száraz hajra is szoktam fújni, nem csak hajmosás után. Óvatosan kell vele bánni, mert ha sokat fújunk, fura réteget képez a hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.