Alterra

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   Rossmann

6 az 1-ben BB krém, mely hibátlan arcbőrt biztosít. A kiváló minőségű formula hialuronsavat, shea vajat és E-vitamint tartalmaz, mely biztosítja a bőr intenzív nedvességellátását. Természetes ásványi pigmentjei elfedik a bőrpírt, dudorokat, és kisimítja a finom ráncokat. Az SPF10 véd az bőr öregedésétől.

Alterra 6 in 1 Beauty Balm Középbarna bőrre (Mittlerer hauttyp)
Ár: 500 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: kb 5 ml hiányzik, egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
MseSabo

2019. szeptember 29.

Nagyon természetellenes színe van. Állagra jó de számomra használhatatlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Nagyon természetellenes színe van. Állagra jó de számomra használhatatlan

AdaBeller88

2019. május 30.

Árnyalatszabályozóként vettem a Bourjois CC krémemhez, ami tökéetes télen, de túl világos a bőrömhöz képest nyáron (szeplős vagyok). Biztonsági alapon kipróbáltam önmagában is, de az én bőrömhöz picit sötét, így keverem a kettőt, és tökéletes bőrképet kapok. Sajnos a zsíros T vonalamon nem segít, de ezt már nem róhatom fel a krémnek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Krisztina527

2019. március 25.

BB krémet kerestem, így akadtam rá erre. Elképesztően sokáig bírja nekem mindennapos használat mellett. Hónapok óta megvan, és most kezd talán kifogyni. Alapozó alá használom, hogy egyenletesebb színe legyen az arcbőrömnek. Ami a hátránya számomra, az a ragacsosság. Felkenem, eldolgozom, de mire egyenletesen eloszlatom, kicsit ragacsosnak érzem a hatást. Pár perc után látok valamennyire kiegyenlítést, de nekem ez egyáltalán nem elég sajnos. Nem tudom, hogy egy kevésbé, vagy alig problémás bőrű embernek mennyire lehet hasznos, az a "fedés" amit ad, szerintem felesleges is talán ilyen bőrtípusnál. Nem rossz, de ha elfogy, mást próbálok k helyette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

nkriszti98

2019. január 23.

Annyira szeretném szeretni, de egyszerűen nem tudom. Mintha nem is kennék magamra semmit, az állaga is annyira vizes. Az egyetlen pozitívum, amit el tudok róla mondani, hogy végre egy bb krém, ami elég világos a bőrömhöz, csak kár, hogy nekem használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

barbarasudi89

2019. január 12.

Fedése egy bb krémhez képest tökéletes, viszont nehéz eldolgozni de megoldható. Nekem zsíros bőröm van számomra bevállt. Biztosan újraveszem a terméket. Nem kelt műhatást, egyenletesebbé varázsolja a bőrt. Bulizós estékre egy kis púderral még szebbé lehet tenni a hatást hétköznapokra önmagában is megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

saretta

2018. november 6.

A sötétebb árnyalat pont passzol a bőrszínemhez. Természetes és egységes arcképet varázsol, viszont még púderrel fixálva is átfénylik kb. két óra után, beül a pórusokba és borzasztó zsíros hatást kelt. Nyilván ez nem egy atom alapozó, hanem egy BB krém, de sajnos nem túl jó minőségű, nem is fogom elhasználni, megválok tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

rekaasoos

2018. november 5.

Sem a szaga sem a színe nem megfelelő. Alapvetően világos a bőröm így a sötétebb túl sötét nekem a világosat vásáróltam meg, ami meg annyira világos, olyan a fejem mintha hulla lennék.
Csak arra használom, hogy ha túl sötét az alapozó világosítom vele, de régóta megvan így biztosan kukába megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Laura2000

2018. július 5.

Egyszerűen imádom!
Két hónapja használom minden nap, és tökéletesen működik. Szivaccsal szoktam felvinni, részletekben, különben odaszáradna.
Jól egységesíti a bőrtónusomat, fedése nekem pont jó, a durvább bőrhibákat korrektorral szoktam takarni, de ez nem is a BB krém dolga.
Ha magában használom akkor nagyon fényes, zsíros hatást kelt, de ez púderrel korrigálható.
Én a világosabb Hell árnyalatot használom, és pont illik a bőrszínemhez.
Pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Egyszerűen imádom!
Én a világosabb Hell árnyalatot használom, és pont illik a bőrszínemhez.
Pattanásokat nem okozott.

Fannii15

2018. június 20.

egyáltalán nem szép a bőrömön, bármivel dolgozom el foltos marad és nagyon természetellenes hatást nyújt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Stephanie

2018. május 20.

A világos árnyalata pont jó a sápadt bőrömre, nyáron egy rimmel bb krémmel szoktam picit sötétebbre keverni, ha kell. Természetes hatása van és nem bántja a bőröm. Viszont az is igaz, hogy púder nélkül fényes, és kelt egy kis nehéz érzést is. Összességében viszont ez eddig a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate Citrate, Olea Europaea (Olive) Oil, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stearic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides, Tricaprylin, Helianthus Annuus Seed Oil, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Lecithin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Stearic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides, Lecithin, Lysolecithin, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Farnesol
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.