Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nyugtat és ápol.

anetteofficial

2013. június 21.

A minap vettem, holnap fogok ballagni, na mondom majd előző nap felkenem és akkor holnapra szép lesz... Aha. Nem vált be, ugyan az a tapasztalatom mint a legtöbbeteknek, égette a bőröm és rettentően kipirosodott tőle...
Nagyon remélem hogy holnapra elmúlik a rák színem, nem szívesen ballagnék vörös fejjel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 21.

Kíváncsi Fáncsi

2012. szeptember 5.

Nekem nem vált be. Miután felkentem, csípte a bőröm, így hamar le is mostam, de így is kipirosodott tőle az arcom. Nem hiszem, hogy az aloe verara lennék allergiás, mert használtam már más márkában aloe terméket az arcomra és nem volt vele problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Sephira

2012. április 22.

Nos..Én is felemás viszonyban vagyok ezzel az arcmaszkkal. Blogon dicsérte valaki mennyire bevált neki az árához képest, főleg téli időszakban jött jól az eleve száraz részeimnek egy kis plusz hidratálás, eleinte nekem is jó volt, jó ideig semmi problémám nem volt vele, így tavasz óta fordult elő velem is egyszer-kétszer hogy piros lett utána az arcom, pedig előtte semmi gondom nem volt vele. Most is használtam (mivel van belőle) az utóbbi időben, most nem jelentkezett a probléma. A rózsaszín változatot nem próbáltam (még nem vagyok olyan korban hogy Anti-Age termékeket használjak, úgyis eljön majd az ideje), talán az aloe vera a ''ludas''? (Hallottam már aloe vera allergiáról). A mostanit elhasználom, nem tudom veszek vagy sem a jövőben, leszámítva hogy nekem is előfordult pirosodás nekem jó volt.

Update: nemrég használtam ezt az arcmaszkot, és most se csípett vagy égetett, nem lett tőle piros az arcom, hanem szép lett, pedig 15 percig rajta hagytam. Kétszer fordult elő az arcpirosodás és csípés, nem tudom miért, olyankor utána bekentem Ilcsi csipkebogyó habkrémmel és sokat enyhített ezen a pirosodáson. Azt hiszem továbbra is használni fogom, visszaadok neki egy csillagot mert nagyrészt bevált és jó volt leszámítva ezt a kellemetlenséget. (Remélem többször nem fog).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Rose23

2012. április 19.

Én is így jártam, lemostam és olyan volt mintha egy vörös maszk lett volna rajtam :S Jöhetett a hideg borogatás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

cirmok

2012. április 19.

az alterra orchideás (rózsaszín tasakos) pakolása nagy kedvencem, úgyhogy optimista voltam ezzel a pakolással is. sajnos ugyanúgy jártam, mint Hófehérke88, le kellett mosnom, mert irritált...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 19.

Hófehérke88

2012. április 18.

Nagyon szerettem volna szeretni, de 5 perc után le kellet mosni az arcomról. csípett és kipirosodott a bőröm. Nem hinném hogy újra magamra merem kenni :-( Csak én jártam így vele?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol