Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2011. november 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Paránytrilla

2014. augusztus 7.

A pórusaimat szepen tisztítja, kellemes érzetet hagy maga után, nem szárít. A szemsminkem lemosásával viszont küzdöttem. Egy vattakorongra vittem fel a termékből és úgy próbálkoztam. Valószínűleg a krémes állag miatt nem lehet vele eléggé "beáztatni" a pillákat és a pillatöveket. Erre a célra keresnem kell egy folyékony sminklemosót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

gioia

2014. július 17.

Érzékeny bőrömet és a szemeimet nem irritálja. Erősebb sminket nem hozza le tökéletesen, de olyankor egy kis kókusz- vagy avokádóolajjal besegítek. Szépek az összetevői és sokáig elég volt nekem, úgyhogy újra megvettem.

Update: július van és azóta is még mindig klassz és az érzékeny bőröm sem unt rá. Szóval max pont marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

maddonna001

2014. február 6.

a téli időben, szárazabb, érzékenyebb bőrre jó legoldás lehet, viszont az én tapasztalatom az,hogy az arcmosás előtti sminklemosós áttörlést nem lehet vele megspórolni, mert nem távolítja el jól az ard-és szemfestéket. Erősen zsírosodó T-vonal estén pedig leöblítést követően is megmarad a zsíros bőr érzés, ezért kap tőlem csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 6.

greka

2014. január 28.

Nagyon érzékeny a bőröm, de nekem nem csípi egyáltalán (megjegyzem, még csak egyszer használtam). Nem szárít, és nekem az állaga is tetszik. Sminket nem próbáltam lemosni vele, de arctisztításra teljesen jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

MayaBaba

2014. január 3.

Egyik kedvenc arctisztítóm, mert jól lehozza a sminket és a szemet sem irritálja egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

encimokus

2013. március 17.

A magyar címke szerint gél, de ez tévedés. Tejállagú lemosó, amikkel én elég szkeptikus vagyok, mindig úgy érzem, hogy nem tisztítanak eléggé. Féláron sikerült vennem, elhasználom, de újra nem veszem.

Update: Nem érzékeny a bőröm, de ebben elképesztő mennyiségű alkohol lehet, mert nagyon csípi a bőrömet. Ezt hogy merik érzékeny bőrre ajánlani?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 17.

Samirah

2013. február 26.

Sminklemosáshoz használtam krémes állagú és elég jól letisztította az arcomat, nem szárított. Jobban kedvelem a habzó lemosókat, de télen amikor szárazabb a bőr jól jöhet mert gyengédebben tisztít. Az én bőrömet nem irritálta egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

RedDevil

2013. február 18.

Nekem vegyes a bőröm, inkább zsírosba hajlik, néha az orrom-orcáim környékén száraz és hámlik. Ebből kifolyólag nem szoktam erősebb sminket használni (BB-krémet csak, de azt is ritkán, hétköznapokon semmit se, csak szemceruzát-spirált), de ezeken a napokon nekem abszolút beválik. Leszed mindent, a szemem nem csípi, az arcom nem csípi, kellemes használni, a kezemre nyomok belőle egy kicsit, felkenem mint egy krémet aztán lemosom vízzel. Próbáltam már amúgy BB-krémet is meg erősebb festéket is leszedni vele, azzal picit nehezebb, de a szememről alapvetően olívaolajjal szedem le a festéket. Szóval ahhoz képest hogy mennyibe került én pozitívan csalódtam, újra is vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

GossipGirl

2012. december 5.

Nem a kedvencem, de nem is utálom. Az ára jó, főleg, hogy természetes összetevői vannak, de semmi extrát ne várjatok tőle. Sőt.. inkább nem veszem újra, használtam már ennél sokkal jobbat is. :/ Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 5.

tittus

2012. október 22.

Nekem a kombinált bőrömre egész jó. Nem húzódik a tőle, nem szárítja, használata után puha lesz. Ami nagyon fura, hogy nem habzik, viszont ezt meg lehet szokni :].

Update: Igazából semmi extra. Se nem jó, se nem rossz. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Update: Igazából semmi extra. Se nem jó, se nem rossz. Nem veszem újra.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol