Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Csipetke

2017. december 28.

Igazából nem szeretem a Rossmann-nak a saját termékeit de ez úgy megtetszett. Hát kár volt. Az illata egyáltalán nem kellemes az állaga elmegy de nekem elég nehéz volt egyenletesen felvinnem még ecsettel is. Ártani nem ártott az arcbőrömnek de használni se használt. A lemosása katasztrófa volt. Még lemosókefével sem tudtam lemosni. Olyan érzésem volt mintha rajta maradt volna az arcomon ilyen nehéz rétegként. Az ecsetet is nem győztem kimosni utána. Pénz kidobásnak nem mondanám mert nem volt drága de amúgy szerintem még ennyit sem ér. Sajnos csak egy csillagot tudok rá adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

egyszeruteremtes

2016. április 16.

A leírásban ez áll: "kellemes virágos illata kényezteti érzékeit." De nem, nem kényezteti. Erős (alkoholos?) bűz csapott ki a kis tasakból;annak ellenére mondom, hogy egyáltalán nem tartom magamat kényesnek. Szörnyű. Mostanság annyi mindent kenegettem az arcomra, hogy nem tudom megállapítani, ez segített-e rajta még pluszban. Kap három csillagot, a következő bűzös csomag után pedig visszatérek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 16.

aranypáva

2015. május 1.

26 éves vagyok, de szoktam ránckrémet használni pár havonta, gondoltam kipróbálom.
Kb 5 perc után viszketni kezdett az arcom, mire lemostam már égni kezdett, kb 2 perc múlva pedig tűzforró lett és lilás-barnás a bőröm. 10 perc után még mindig lángol az egész fejem, ahol csak a bőrömmel érintkezett. Be kellett vennem egy Calcium-pezsgőtablettát.
Erre mit mondjak? Semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Erre mit mondjak? Semmit.

hannus.senator

2012. július 30.

Mivel a nappali krémet párját kezdtem el használni, gondoltam kipróbálom ezt is. Az összetevői jók, az ára jó, a csomagolása és az illata is. A használata könnyű, nem csípi a bőrömet, nem viszket, könnyű lemosni a maradékot. A hatása szuper, nagyon szép lesz utána a bőröm! :)))
Viszont (ami miatt csak 4 csillagot kap): használat után - miután lemosom - a fejem foltokban rákvörös lesz tőle! :S Ez pedig csak 1-2 óra elteltével múlik el. :(((((( Már többször használtam, így nem csak ilyen "első reakció" dolog ez. :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

kirala

2012. április 14.

Nagyon szép a csomagolása és kellemes a használata is. Igazán jó hatású az arcbőrre, fiatalítja és élettel telivé varázsolja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

médea

2012. április 9.

Csodás összetevői vannak, sokféle olaj, amiket nagyon kedvelek. Amikor kivettem a krémet, megcsapott a krém illata mellett az alkohol szaga is. Azért felkentem, de nemsokára éreztem, hogy egyere jobban csípi a bőrömet, és kipirosodott tőle. A kellemetlen érzés utána is megmaradt, bekentem egy uborkás pakolással, aminek van egy kis hűsítő hatása is és az megnyugtatta végül.
A rossz élmények ellenére tettem még egy próbát és elhasználtam a második adagot is, ezúttal először körömvirágolajat kentem a bőrömre és csak utána a pakolást, hátha ezzel tudom csökkenteni az irritációt, de csak annyi eredménye volt, hogy egy kicsit később kezdett el csípni, kivörösödött a bőröm, így most is idő elött le kellett mossam. Nekem semmit sem használt inkább ártott. Sajálom, pedig nagyon jó összetevői vannak és az alkohol is csak a 6. helyen van. Használtam már olyan krémet amiben az alkohol a listán előrébb szerepelt, mégsem volt semmi problémám tőle. Nem értem, hogy ez akkor hogy van?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 9.

cirmok

2012. március 14.

Nagyon jó! Az állaga sűrített tejre, vagy pudingra emlékeztet, könnyen eldolgozható. Elvileg 10-15 perc után a maradékot le kell mosni, nekem szinte az egészet beitta a bőröm. Két tasak, nekem egy alkalomra elég volt a fele az arcomra, a maradékot a kézfejemre kentem. Még másnap is érezhetően puhább és hidratáltabb volt a bőröm. Az illata elég édes és erős (természetes olajokból), reggel is éreztem, nekem tetszik, de lehet, hogy valaki soknak fogja találni. Biztosan újra fogom venni, így tél végén minden extra kényeztetésért hálás a bőröm. Zsíros bőrűeknek lehet, hogy túl sok olajat tartalmaz, de a száraz-vízhiányos bőrűek szerintem nyugodtan tehetnek vele egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid