Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon tartás nélküli, száraz hajra, bio vaníliával, bio kókuszvízzel és frangipánival. Intenzív hidratálást és fényt biztosít.

kissagi19

2019. június 25.

Nagyon jó! Szépen habzik, szépen tisztít. Minimálisan szárítja a hajam, de száraz hajra felviszek egy mogyorónyi Fructis Hair Food-ot, és minden csodás. Nem irritálja a fejbőröm, ez nagy szó. 4-5 decis kiszerelésben praktikusabb lenne a hosszú hajúaknak. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

francais

2019. május 5.

Nálam elfogadhatatlan ha egy sampont nem lehet kimosni a hajból és ez pont ezt teszi. Giganagy egyes. A sminkecsetben is benne marad, használhatatlan, nem puhít semmit sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. január 19.

Sajnos állandóan váltogatnom kell a samponokat, mert a hajam nagyon hozzászokik mindegyikhez. Általában csak Alterra samponokat használok, mert nekem nagyon beváltak. Főleg ez a mindennapos hajmosásra ajánlott termék. Az én hajamat nem szárította, sőt könnyebben kifésülhetővé tette. Biztosan újra fogom venni.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 19.

mosomaci

2018. november 17.

Én is állandóan keresem a jobbnál jobb samponokat a nyomorult hajamra. :D Most vettem a második flakont, szerintem maradok ennél. Az illata inkább visszafogott, de nagyon kellemes. A hajam kb. 2-3 naponta mosom, és van, hogy a frufrum minden reggel. :) Szárítási hajlamát nem ismerem, mert az én hajam durva balzsamozás nélkül nem fésülhető ki. Amire szánták, vagyis a gyakori hajmosásra, arra nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Gyevocska

2018. augusztus 26.

Mániákus sampon-váltogató vagyok. Szeretem az Alterra samponokat, és mindig szomorú vagyok, ha egy új típust nem tudok fellelni. Nyáron mákom volt, és sikerült beszereznem egyet!
Az illata flakonból nagyon kellemes, de többszöri használatnál nyáron, a melegben zavaró. Mondjuk Én finnyás vagyok-nyáron különösen- az illatokra.
Egyébként nem szárít, tök jól el voltam vele egy hétig is. Jól tisztít, jól habzik-nem vagyok habzásmániás.
Szerintem ősszel újra felveszem vele a kapcsolatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Szerintem ősszel újra felveszem vele a kapcsolatot.

senskin

2018. augusztus 20.

Nekem nem szárítja a hajam, edzések után tökéletes. Mindennap szinte hajat kell mossak és ő kíméletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

magichand

2018. június 22.

Na ezt próbálják ki a "habzás mániások", akik natúr sampont szeretnének! :) Egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz, szárítja sokkal jobban a hajat, de még próbálkozom vele, hogy felvizezve, vagy keverve gyengédebb samponnal össze tudunk e barátkozni.
Előnye viszont, hogy az olajos pakolást sitty-sutty kimosta a hajamból, mégse viszketett tőle a fejem, nem korpásodott. Plusz három napja mostam meg vele, még nyoma sincs lelapulásnak, olyan mintha frissen mostam volna a hajam. Az illata meg levesz a lábamról. :) Megadom neki a négy csillagot, aztán majd meglátjuk...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Tvylvis

2018. április 27.

Szeretem az Alterra samponjait, olcsóak és jó minőségűek. Viszont ez nem a legjobban sikerült darab. Ahhoz képest, hogy száraz hajra ajánlják, szárította a hajam. Ami egyébként nagy szó, nem szokott száraz lenni a hajam, és amúgy is a hálásabb fajtából van. Jól eloszlatható és remek habja van, a hajat könnyű kifésülni utána. Picit vaníliás, tipikus olcsóbb bio sampon illata van. Van ennél jobb is a márka samponjai közt, de rossznak sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0