Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krém menta kivonata és grapefruitolaj tartalma frissíti a problémás bőrt. Kamilla-, körömvirág-, zsálya- és rozmaring kivonata megakadályozza a pattanások kialakulásáért felelősbaktériumok elszaporodását. Rendszeres használatával helyreáll a bőr egyensúlya, melynek eredménye egy láthatóan tiszta arcbőr.

nyarigabi

2014. augusztus 7.

Közepes krém volt, nyáron használtam nappali hidratálónak. Az "illata" rettenetes volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

nta2

2014. augusztus 1.

Pár éve muszájból vettem egy külföldi kiküldetés alkalmával, mert elfogyott a hidratálóm és száraz levegőjű helyen voltunk minden nap 12 órákat, kellett egy jó hidratáló. Sajnos nem működött jól, az illata sem nyerte el a tetszésemet. Akkor még az INCI-re sem figyeltem, de most már látom hogy főként a 2. helyen álló alkohol a ludas sok mindenért. Mivel nem szeretek kidobni semmit, végül a kezemre használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

tuzki

2014. május 30.

Mindig csodálkoztam, hogy a speckón pattanásos bőrre szánt krémek valamiért rajtam nem működnek... . Így utólag visszanézve az összetevőket nem is csodálom. Itt is második helyen az erősen irritáló denaturált alkohol. Ettől a krémtől is jöttek elő a pattanások pedig reménykedtem és kitartóan használtam. Sem tisztább sem egységesebb nem lett a bőrképem. Az illata kellemes és megfelelően hidratál, de én inkább kihagyom szegényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

SuicideCandy

2013. december 10.

Tetszik az illata, jól hidratál. Végre egy natúr krém ami tele van hasznos összetevőkkel. Egyszerűen imádom. Éjszakára használom mert nappalra kicsit soknak érzem. De teljesen meg vagyok elégedve vele.
A pattanásokat szerintem semmi sem tünteti el csak a kozmetikus, ha hosszabb távon gondolkozunk akkor az egészséges táplálkozás (Pl. paleo étrend szigorúan betartva).
Már használom egy ideje és ez a krém tényleg javít a bőrön már a fertőtlenítő hatású gyógynövények miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

csigabiga89

2013. augusztus 27.

Nagyon kellemes az illata, habár picit erős és sokáig érzik. Én alapozó alá szoktam kenni, és sokáig eltart. Pattanástalanító hatását eddig nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

naneee

2013. március 6.

szerettem az állagát,az illata is nagyon tetszett,de az már kevésbé,hogy igen pattanás-hívógató mellékhatása volt :S
szóval ki nem dobom,majd néha megszagolgatom és ennyi lesz a funkciója (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

szóval ki nem dobom,majd néha megszagolgatom és ennyi lesz a funkciója (:

Bucanka

2013. március 4.

Borzalmas, ragad mint a fene és iszonyat erős szaga van..már már a hányinger kerülgetett..arról nem is beszélve hogy eltömítette a pórusaimat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

masnis

2012. november 17.

Azért vettem meg, mert hatszáz forintra leakciózták, és ennyiért még ha vacak, sem hagyom ott. Imádom az illatát, és nekem szerintem bevált. Egy hidratáló krémtől javítást nem várok, csak szinten tartást, de abban abszolút ott van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

truska

2012. október 19.

fogkrém illatú,és sztem abszolút nem való zsírós börre, nem is fogom elhasználni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Luca33

2012. május 28.

Nekem használ, mondjuk én a lemosóval együtt alkalmazom. Kifejezetten szeretem a tömény gyógynövényes-patikás illatát. :) Egyenlőre ez a legjobb arctisztításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Salvia Officinalis Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.