Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Certifikált natúrkozmetikum a száraz, nagyon száraz bőr ápolására. Bio gránátalmamag-kivonattal, bio aloe vera géllel és hyaluronsavval biztosít nedvességet a bőr számára.

Kiszerelés: 30 ml

mreni876

2018. április 30.

Kezdem azzal, hogy nem is értem itt miért a bőröregedésre ajánlja az oldal, hiszen ez nincs feltüntetve a terméken. Legalábbis Németországban nincs rá írva, csak hogy nagyon száraz bőrre. Na az én bőröm tényleg brutál száraz és mivel semmi sem vált be eddig igazán, így próbálkozok újabb és újabb termékekkel. Mivel naturkozmetikum, gondoltam nem nyúlhatok mellé. Én kis naiv. Elméletileg parfümmentes, nem vártam tőle azt a brutálisan erős irritáló szagot, amit áraszt magából. Ez még csak nem is érdekelne, ha jó lenne. De felkentem az arcomra és egyszerűen majd leégett az arcomról a bőr, úgy égette. Teljesen vörös lettem tőle. Valami kellemetlen réteget hagy az arcon. Próbálkoztam vele többször, hogy ne első benyomásra ítéljem el. Gondoltam kipróblom smink alá. Még arra is borzalmas. Az alapozó csak foltokban maradt meg a bőrömön. Az arcom állapotán egyáltalán nem javított, sőt... Csak rontott. Úgyhogy akkora lendülettel vágtam ki a kukába, amekkora lendülettel bedobtam a kosaramba a Rossmann-ba. Egyedül a kiszerelését díjazom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Tvylvis

2014. december 5.

Ez sem az igazi. Valahogy az Alterra szemkrémei és szérumai nem jönnek be. A fő bajom mindegyikkel, hogy valamilyen fura réteget hagynak a bőrömön (pedig nincs bennük szilikon). Hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni, mert abbahagytam a használatát. Kettest azért kap, mert jól beszívódik és praktikus a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.