Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karli, Módosítva: 2012. április 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Lágy, gyengéd ápolás. Mialatt az orchidea virágos illata elvarázsolja, szója-, és jojobaolaj tartalma selymessé varázsolja, növényi glicerin tartalma pedig védi bőrét a kiszáradástól.

Szinezőanyag, illat-, és tartósítószer mentes. Szilikon, parffin és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológia termesztésből és vad szedésből származnak.

Milka

2014. február 18.

az utolsó darabot vettem meg, felteszem többet sem teszem, mivel limitált kiadás, nyilván ezért volt a vicces 270 Ft-os ára. őszintén szólva, első szimatolás után visszatettem, mert műanyaggal vegyes, semmitmondó illatot véltem felfedezni első benyomásra, némi halotthalvány vaníliával, de semmi esetre sem az orchidea-t. aztán úgy voltam vele, hát jó, nincs már az alverde frangipanis, megalkuszom vele is. végül egészen megszerettem. nem szárít, plusz én is kipróbáltam sampon gyanánt, amiként meglepően jól szuperált. azt hiszem, szétnézek még néhány rossmann-ban, hátha mégis akadna...ha nem, akkor visszatérek az általam igen kedvelt terra naturi kókuszosához, amivel egyébként tökéletesen elégedett voltam, csak szegényt azért hanyagoltam, mert - debreceni viszonylatban - a világ végén van a müller. jó esetben ez utóbbit még nem vonták ki a forgalomból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 18.

uaim

2014. január 11.

Szeretem, az illata engem valami gyerekkoromban használt cuccra emlékeztet de nem tudom már mire:) fincsi édeskés, a hatása teljesen jó nem szárít néha hajmosásra is használom jó arra is teljesen, balzsam nekem kell utána de szép tőle a hajam is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 11.

MayaBaba

2013. július 13.

Az illata szerintem sem orchideás, inkább gyümölcsös, de attól függetlenül kellemes, és nem szárítja a bőrt. Egyik kedvenc tusfürdőm lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

Hajna

2013. január 31.

Az illatának az orchideához nem sok köze van, ennek ellenére egész kellemes. Az állaga finom krémes, jól habzik. Egészen meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

babyface

2013. január 19.

kellemes kis tusfürdő volt, de annyira nem bánom, hogy elfogyott. :) az illata leginkább a terra naturi vaniliás-kakaós termékeihez hasonlít. meglepően jól habzott, néha arcra is használtam, ha lusta voltam és nem okozott semmi problémát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

unicole

2013. január 19.

Most pont ezt vettem, jó a bőrömnek, bio, jól tisztít, isteni illat(meg is enném;), nem szárít és az ára is megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

lau0502

2012. október 31.

Nagyon kellemes, lágy állagú maga a tusfürdő és az illata valami mennyei: picit joghurtos, epres, gumicukros. Egyáltalán nem szárít, de az illata sajnos nagyon hamar elillan. Testápolót azért érdemes utána használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

F. Anikó

2012. augusztus 18.

Nagyon klassz tusfürdő! Lágyan krémes és az illata is egész finom(csak egy ici-picit émelygős az édessége nekem, de tényleg csak egy picit zavar:)) Összességében nagyon jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Csilluska

2012. július 20.

Szerintem ez egy jó tusfürdő! Finom az illata (engem rágógumira emlékeztet), az állaga krémes, jól habzik, nem szárítja ki a bőrt. Sajnos az illata nem túl tartós, de ettől függetlenül nekem nagyon bejött:) Ezért nem vonok le pontot, főleg mivel natúr termék, és a feladatát is jól teljesíti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Thündérke

2012. június 17.

Imádtam :) az illata isteni, mintha valamilyen joghurtos shake lenne, sajnos kevésbé habzik, de nem szárítja a bőrt !:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA