Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: ildikrém, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Batka

2012. szeptember 4.

Jól hidratál,könnyen beszívódik,olykor reggel is használom smink alá:ez végre valóban egy jó krém.Kicsit drágállom,de ez semmit nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Alice83

2012. augusztus 13.

Szenzációs krém...nagyon tetszik ahogy mutat rajta a smink, olyan egységes arcot kreál a kettő együtt..nagyon szépen hidratál és egyáltalán nem okoz pattanásokat, pedig nálam ez ritka..
Folyt köv..még mindig szeretem, de jobban megvizsgálva az összetevőket nem igazán tetszik az h az alkohol a 2. helyen szerepel..:S ezért - 1 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

napsugar14

2012. július 2.

Totál véletlenül vettem meg, egy 300Ft-os akció keretében. Egy hétig agyaltam rajta, mert nem az én bőrtípusomnak megfelelő krém, de annyira felhúztam az agyam, hogy nem találok megfelelő krémet a száraz arcomra(ami olcsó, lehetőleg nincs tele parabénekkel, egyből beszívódik és jól hidratál), de győzött a kíváncsiság, szóval megvettem. Egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon jó. Tény, hogy hidratálhatna jobban is, de ha jó vastagon bekenem vele reggel és este az arcomat, akkor jó kis bőrt eredményez. Finom az illata, egyből beszívódik, csak valamelyik összetevő egy picit csípi a szemem, de nem vészesen. Testápolóként is használtam(a lejárati idő közelsége miatt) és nagyon jó annak is. Szerintem érdemes kipróbálni, mert nagyon jó krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

ency091

2012. július 1.

Lejáratosan vette anyukám, ő is kb 300-ért mert lejár. De hát maximum a hűtőben van 2 használat között :D A teljesen kipattogott és néhol már szétnyomkodott arcomat teljesen rendbe hozta, pedig nem is használtam minden este. Nem tudom, hogy a természetes összetevőktől van-e, mert én ugyanúgy megveszem az ilyenek mellett a nem natúr cuccokat is. Minden esetre 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

allcatsaregrey

2012. június 29.

Leárazva vettem 300 Ft-ért, mert mostanában jár le. Én szeretem, mert nagyon jó az illata, bár kicsit erős szerintem, és nagyon hamar beszívódik! Talán a mennyiséget kicsit kevésnek tartom úgy, hogy az eredeti ára 1100 Ft, ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 29.

zuleica

2012. május 22.

Jól hidratál, teljesen eltűnik hiphop. Nagyon megszerettem, ráadásul csak 500 Ft volt. Néha megveszek kipróbálásra akciós krémeket, akkor is ha semmi szükségem rájuk, de szeretem tesztelgetni az olcsóbbakat (alverde, alterra), és hát egészen jókba futok bele, mint például ez :) Egyetlen bajom vele, hogy annyira könnyed és olyan gyorsan beszívódik, hogy hajlamos vagyok túl sokat kenni belőle, de ha mértékletesen viszem fel, akkor egyszerűen szuper. A bőröm boldogan alszik, szépeket álmodik és üdén, frissen ébred. Nincs, más nehéz éjszakai krémekhez képest, reggel az a terhelő érzés, hogy jó lenne arcot mosni minél előbb, mert fénylik, vagy egyebek. Ez a krém csendben teszi a dolgát. Aki olcsó, de tiszta éjszakai krémet keres normál bőrre, annak megér egy próbát. Tesztelni fogom a nappali testvérét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 22.

yvie

2012. március 28.

Jól hidratál , szépen beszívódik. Az illatát imádom mert baracklekvár :D. Nekem a T-vonalamra kicsit sok, oda keveset teszek. Amúgy jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

kincsoo

2012. március 24.

A nappali társával együtt jó kis krém, nekem szépen hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

A nappali társával együtt jó kis krém, nekem szépen hidratálja a bőrömet.

uaim

2012. február 6.

Megint adnom kell neki egy ötöst legalább, mert utóbbi időben ez az egyetlen olyan krém ami tényleg hidratálja a bőröm és nem lesz tőle sem húzódós sem száraz, hanem kellemesen feltöltött. Sokféle terméket próbáltam arcra és ez tökéletesen megállja a helyét, sajnos az egyik versenytársában nagyot csalódtam miután kiütéses lettem tőle:( Ez a krém nagyon nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 6.

katica22

2012. január 16.

Nagyon-nagyon finom illata van, de sajnos a kombinált arcbőrömnek nem tetszett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol