Alterra

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

A naptej organikus mandulával és hibiszkusszal nem csak a leégéstől védelmezi a bőrt, de értékes összetevőkkel kényezteti is. A kiegyensúlyozott UVA/UVB fényszűrő megbízhatóan véd kizárólag tiszta ásványi fényszűrővel, míg az ápoló olajok intenzíven táplálják a bőrt.

Lilyvalentine

2020. január 10.

Jó ég, mikor először felkentem úgy néztem ki, mint aki évek óta nem látta a napvilágot :D Nagyon durván sűrű és fehér állaga van, egyébként teljesen rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 10.

Asselinh95

2019. június 16.

Hàt mit is mondjak? Eléggé elszomorít az, hogy milyen összetevői vannak... 12 hetes terhes vagyok, fontos nekem, hogy olyan termèkeket hasznàljak ami nem kàros a babàmra. Sajnos mikor vettük nem volt internet kapcsolat a telefonomon, hogy utàna tudjak nèzni az összetevőinek. (Az eladóktól ilyet felesleges kèrdezni, àltalàban nèznek butàn, ha az ember kérdez valamit). A cimke szerint amit nyomtattak rà: Nem tartalmaz szintetikus színezéket, illatanyagot és tartósítószert- szilikon-paraffin ès más àsvànyiolaj szàrmazèktól mentes- a növényi alapanyagok lehetőség szerint, ellenőrzött biológiai termesztésből vagy vadszedésből szàrmazik- hatàsa bőrgyógyàszatilag tesztelt. Nagyon szèp marketing szöveg ès az ember be is dől neki, aztàn mikor hazaértünk és volt időm vègre tüzetesen àtnézni mi is van benne, az utolsó előtti összetevő kiverte a biztosítèkot: Benzyl Salicylate**- kettő csillaggal ugyan jelzik, hogy természetes esszenciàlis olajokból készül, mégis mindenhol ahol utàna néztem, terhes nőknek kifejezetten nem ajànljàk hormonkárosító hatása miatt... Szomorú vagyok,hogy màr a natúrkozmetikàban se lehet megbízni. Hála istennek 3100 Forint volt a WestEnd-ben található rossmannban, hasznàlni biztosan nem fogom, lett egy újabb dràga porfogónk. A nagyobb gyereket se biztos, hogy szívesen bekenném vele... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

bendi13

2018. augusztus 25.

Sajnos nagyon nehéz erről a fényvédőről véleményt alkotnom. Alapvetően elfogyott a nyár közepén a kémiai /Eucerin/ és betértem a Rossmannba. Megláttam, hogy az Alterra márkanév alatt van teljesen természetes /mint utólag kiderült, fizikai fényvédő/. Először ennek nagyon örültem, aztán amikor először kipróbáltam az arcomon, úgy néztem ki mint akit lisztben forgattak meg jó alaposan. Próbáltam mindenhogyan eldolgozni, de nem sikerült. Le kellett törölnöm...aztán kipróbáltam a kezemen és a lábamom. Te jó ég! Alig kentem fel, és egyszerűen nem tudtam eloszlatni, annyira sűrű. Alapvetően én nagyon örülnék neki ha működne, mert a fizikai fényvédő még mindig sokkal jobb, de ez a termék emberek között vállalhatatlan....Egyedül az illata nagyon tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

sziklaiorsi

2018. augusztus 5.

Ha ezt olvasod, és a nyár maradék részét nem naptejkenegetéssel szeretnéd tölteni, akkor kérlek, ne vedd meg!!!

Csak azért nem adok egy csillagot, mert tényleg jók az összetevői, és fizikai fényvédelmet biztosít.

De magamra kenve ("kenve") úgy nézek ki, mint aki valami fehéres-kék festékbe esett bele, a ruhából, fürdőruhából az életben nem jön ki, ráadásul büdös is.

Az egy gombostűnyi naptejet sem lehet eloszlatni úgy, hogy ne legyen foltos, túl sűrű és kb. két ember izomereje szükségeltetik ahhoz, hogy a kenegetéssel valaha beszívódjon a bőrbe.

Rémálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Rémálom.

keettee

2018. április 18.

Megvettem őt és a kistesóját is (75 ml, krém, nem a gyerek). A kicsit bontottam meg arcra kentem ma reggel, hamar eltűnt a fehérség, nagyon jól lehetett rá sminkelni. Enyhe naptej illata van. A nagyobb tej verzió nyáron fog debütálni. Mindenképpen fizikait akartam, hát nagyon kellett keresni mire találtam, nem horror áron.
Megelőlegezem az 5 csillagot neki, bízom benne hogy elegendő lesz ez a védelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

Megelőlegezem az 5 csillagot neki, bízom benne hogy elegendő lesz ez a védelem.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.