Alterra

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. július 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

MayaBaba

2013. július 14.

Igaz, hogy jobban be kell masszírozni a bőrbe, mint egy normál testápolót, de utána nagyon jó puha lesz a bőröm, és az illata is sokáig megmarad rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Stella9

2013. február 2.

Nem szívódik be, zsíros, ragad, illata sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Nem szívódik be, zsíros, ragad, illata sem a legjobb.

szerka

2012. október 30.

Az biztos,hogy nem venném ujra. Fehér réteget képez a bőrön. Illata is gyorsan elillan. Igazából a hatása is egy nagy nulla. Brrrr!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 30.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 30.

Nem szerettem, kínkeservesen használtam el, fehér réteget képzett a bőrön, és eszméletlenül nehezen szívódott be. Ráadásul még ragacsos is volt. A hidratáló hatásával sem voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Vikcike

2012. augusztus 30.

Eddig a kajszis-citromfüveset használtam, de mivel fogyóban van, nézegettem a testápolókat és örömmel láttam, hogy 450 Ft-ra le van árazva! A másikkal nagyon elégedett voltam, biztosan nem lesz bajom ezzel sem, mindenesetre az illata meggyőzött, eddig egy bizalmi 5 csillaggal jutalmazom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Letti

2012. augusztus 22.

Ez egy nagyon jó kis testápoló, viszonylag lassan szívódik fel, de az ápoló hatásért cserébe szerintem megéri a pár perces várakozást. Na és az illata :) Hmmm, mennyein gyümölcsös. Az ár/érték aránya szerintem nagyon jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

dorina

2012. augusztus 16.

Természetes is, az illata is jó, ha jól elkenem, akkor beszívódik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Természetes is, az illata is jó, ha jól elkenem, akkor beszívódik:)

nagygyorgy.emese.dalma

2012. július 13.

Nagyon jó az illata, jól is hidratál, de szép fehér lenyomatot hagy maga után és nehezen szívódik be. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Lisa2112

2012. június 6.

Én kifejezetten szeretem az illatát.:) Szerintem az állagával semmi gond, és nekem ez az eddigi legjobb testápoló, eddig ez hidratált legjobban. A hatása sokáig megmarad, az én bőröm láthatóan szebb lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 6.

tittus

2012. május 14.

Nekem is tetszik, finom illata van ,jó sokáig lehet érezni :]. Kicsit sűrű a krém, ahogy felkenem, tök fehér, kicsit meg is ijedtem, hogy nem fog beszívódni rendesen, de pár perc múlva már TELJESEN beszívódott, nem hagyott ragacsos érzést maga után. Puha lett a bőröm, de persze azért csodát ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Sorbitol h 1 1