Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 27.

Kategória:   Hajápolók

Az Aloe Vera  és a hibiszkuszvirág kivonata ápolja a száraz és igénybevett hajat. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó glicerin és napraforgóolaj intenzíven ápolja és hidratálja a hajat, mely bársonyos tapintású, könnyebben fésülhető, valamint selymes és ápolt fényű lesz.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

dorakrem

2019. augusztus 3.

A Balea regeneráló halojallal szemben ez jól láthatóan tetszik a hajamnak. A nap és a víz eléggé megviseli nyáron, de ezt mindig szívesen használom mert látszik a hatása. Göndör a hajam, és ha ezzel fújom be vizesen, akkor a tincsek nem esnek szét, hanem egyben maradnak. Nem biztos, hogy ezért ez mindenkinek jó, de nekem bevállt. Nedves, már kibontott hajra használom. Az illata is tetszik. Ár-érték viszonylatban pedig tökéletes, mert sokáig tart.

Most olvasom, hogy már nem gyártják... kár, nekem még van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Most olvasom, hogy már nem gyártják... kár, nekem még van belőle.

Deepy

2018. február 10.

Szeretem az illatát, nedves hajra szoktam egy keveset fújni, mert nagy adagban nagyon zsírosította a hajamat. 2-3 fújás elegendő. Utána könnyen fésülhető és illatos marad a hajam. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Anci11

2017. december 3.

Nos, kb. 1- 1,5 hónapja vettem és kizárólag csak hétvégén hasznaltám mivel mindig elfelejtettem magammal vinni :D A hajam szinte "itta". Tobbszor probalkoztam vele, hogy mennyi is az annyi ami meg nem teszi egy alló zsírrá a hajam de hamar feladtam vele, mivel tényleg nagyon sokat elbírt belole a hajam. Kulonosebb változast nem vettem eszre, nem lett se csillogobb se apoltabb, sot egy ido utan enyhe olajfilmet hagy maga utan ami nekem eleg nehezen mosodott ki. Lehet masnak segitett, de en szemely szerint semmi jot nem tapasztaltam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

S.K

2017. július 30.

Egyetlen dolgot lehet róla mondani: förtelmes. Szárít, furcsa szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Egyetlen dolgot lehet róla mondani: förtelmes. Szárít, furcsa szaga van.

szilvasitimea

2017. január 26.

Szuper, könnyen fésülhetővé teszi a hajamat. Viszont az a furcsa, hogy az adagolója egy fújásra nekem nagyon sokat fúj :( .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

sweetmedusa

2017. január 24.

Borzasztó cefreszaga van :D nagyon alkoholos.. Szerintem inkább szárít, mint hidratál.. Bár nem igazán tudom eldönteni, mit okozott a hajammal. A kifésülhetőségen sem javított túl sokat. A végén, mikor már csak kevés volt a flakonban, egyszerűen nem tudtam a hajamra fújni, mert úgy összeállt, mintha egy liter olajat kentem volna magamra. Az elején ilyet nem tapasztaltam. Többet vártam tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

ponilopopolopo

2017. január 8.

Najoooo ez csucsszuper!
Elfogyott a hajbalzsamom ezért gondoltam beujitok, és megláttam ezt a dm-ben, hát mondom kipróbálom. Olyan puha, selymes, fényes tőle a hajam awww, és az illata is jó.. Csodaszer, nagyon jó, az eddigi legjobb hajspray amit próbáltam. Sokkal jobb mint a gliss kur és társai. 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Najoooo ez csucsszuper!

Annoocska

2016. szeptember 30.

Találomra vettem csak le a polcról , mivel nagyon szeretem az Alverde termékeit. Még csak próbálgatom , de eddig nagyon tetszik :)
Tegnap hajmosás után fújtam belőle a hajamra és először nem tapasztaltam semmi változást , talán egy picit könnyebb volt kifésülni . Aztán amikor megszárítottam megtörtént a csoda . Eszméletlenül puha lett tőle a hajam ,úgyhogy eddig 5* , aztán majd meglátjuk mi lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

webmaci

2016. június 8.

Nagyon szeretem. Ápolja, hidratálja a hajam. Nyaraláskor a tengervizet képtelenség sima vízzel kimosni, eddig mindig használnom kellett hozzá sampont, ami nagyon zavart, mert örültem, hogy végre kibírom, hogy egy héten csak egyszer mosom, erre minden nyaralás után a gyakori hajmosás miatt kezdhettem előről a visszaszokást. Na, múltkor ezt vittem magammal. Két - három fújás a vizes hajra és olyan volt mintha mesterfodrász állította volna be :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

dorqaap

2016. április 3.

Az illata nagyon édes, nekem bejön. Könnyen használható a fújós kiszerelés miatt, és a hajamnak nagyon jót tesz, szinte beissza. Egyedül az zavar, hogy könnyen lecsavaródik a teteje, erre vigyázni kell, ha valahová viszi az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.