Alverde

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2018. október 15.

Kategória:   Hajápolók

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó rizs és golgotavirág kivonatot tartalmazó receptúra bársonyos tapintást, ragyogást és könnyű kifésülhetőséget kölcsönöz a hajnak. A növényi glicerin, valamint a bio napraforgóolaj intenzíven ápolja és hidratálja a hajat. Szilikonmentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

joanie

2021. január 15.

Elhasználtam belőle párat, meg a hibiszkuszosból is, azután jött a nádcukros, na jó azt már nem éreztem hajra valónak, úgyhogy sosem vettem meg. :D csak azután sajnos a dm-ben ezeket én már nem tudtam fellelni.
Mostmár jó ideje elfogyott az utolsó golgotavirágos és foglalkoztat a gondolat, hogy újra kellene valamilyet szereznem az alverdétől.
Én a tenyerembe fújtam és úgy oszlattam el a hajamon, utána beszárítottam körkefével. A babahajaimat is kordában tartotta valamelyest. Száraz hajon nekem nem vált be.
A kifésülést is segítette. Szerettem őket meg az illatukat is és úgy vélem már egyiket sem kapni és kár értük. Ja igen, a flakonjukban külön imádom, hogy fújós és másra is feltudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Annai

2019. május 24.

Nedves hajra ajánlom, elkerülve a hajtöveket. Szárazon alkalmazva nekem figyelnem kellett, hogy csak minimálisát fújjak rá. Különben olajossá válik tőle a haj. Szépen hidratálja a száraz hajvégeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

pilleriin

2018. október 29.

Balzsam helyett néha ezzel fújom be a még nedves hajamat és úgy szárítom meg. Balzsammal már nagyon durván sok, viszont anélkül egész jó tud lenni, 4 fújásnál többet nem igazán szoktam alkalmazni. Elment egynek, kifésülhetőbb a hajam tőle de gyorsan is zsírosodik. Nem fogom újravenni, de nem rossz. Eleinte nagyon jó volt, már 5 hónapja megvan... És már azért érezhető, hogy óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Amari

2018. október 29.

Nem rossz termék, de csak kifejezetten száraz, igénybevett hajra tudnám ajánlani. Az én vékony szálú, de alapvetően egészséges hajamra nagyon nehezen tudom eltalálni, hogy mennyit fújhatok. Ha túl sokat sikerül, akkor elnehezíti a hajam és az ettől lelapul, ha túl kevés, akkor semmi hatását nem veszem észre. Az illata kellemes, de nem érezhető sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.