Alverde

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. szeptember 20.

Kiszerelés:   8,5 ml
Kategória:   Sminkek

Szem alá és bőrhibákra.

Kiratira

2018. december 24.

Hát ez egy vicc, de korrektor biztos nem... Zsíros, folyós, csillogós, ellenben semmit sem fed... nem tudom mire gondolhatott a költő mikor ezt megalkotta.. -highlightert nem használok, szemhéjalapnak próbálkoztam vele én is párszor, de semmit sem csinál. Nálam már a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 24.

DistressedMaszat

2018. szeptember 30.

Kaptam, szerencsére mert pénz kidobásra.
Fedése nincs, fénylik de minek?.. szemhéj alapnak próbálom elhasználni de arra se jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Kaptam, szerencsére mert pénz kidobásra.

Nagyanna789

2018. augusztus 24.

Szornyen semmilyen borhibat sem fed el, cserebe meg a tegely is eltorott a csavaros resznel par hasznalat utan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

dorottyagera

2018. július 26.

Ajándékba kaptam, szerencsére nem adtam pénzt érte. Korrektornak semmikép nem ajánlom. Fényes/ zsíros és csillogó. Ami még rádob a borzalomra az az illata ,undorító gyógyszer szaga van. Ne vegyétek. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

reka15

2017. szeptember 23.

Szem alá és bőrhibákra nagyon nem ajánlom! Viszont egy krémes highlighternek vagy egy csillogós szemhéjpúder alapnak annál inkább!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Sophie0727

2017. május 29.

MINDIG megnézem egy termék értékelését vásárlás előtt. Ezzel úgy voltam, hogy egye fene, csak nem lehet annyira mellé fogni.. Óóóó dehogynem. Micsoda fájdalmas csalódás. Katasztrófa. Fáj a szívem, hogy pénzt adtam ki érte, mert semmire nem tudom használni. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

szilikon

2017. február 23.

Én is belefutottam, mielőtt utánaolvastam volna. Csillámos, fényes, highlighternek, vagy szemfesték alapnak jó, minden másra felejtős.
Két csillagot adok neki, mert az eredeti funkcióját ugyan nem látja el, de másra jó lehet. Az összetevői is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

Sorea

2017. február 16.

Bizony ám.. ez nem korrektor, max poénból írhatták rá. :D Primernek, vagy highlighternek jó, korrektornak semmiképp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

natulcien

2017. február 8.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez a termék nem korrektor. Folyékony highlighternek viszont egész jó. Alapozó alá használom, vagy matt alapozóval összekeverve, hogy selymesebb, természetesebb fényű legyen. Ezekre a funkciókra tökéletesen megfelel. Kellő rugalmasság kell egy-egy ilyen sminkcucc újraértelmezéséhez, de az itt olvasott vélemények nagyban hozzájárultak, hogy ne a kukában landoljon, hanem találjak neki megfelelő helyett, és feladatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Zsuzska79

2016. december 17.

Azt hiszem előbb el kellett volna olvasnom a véleményeket és akkor nem dühöngenék. Azt hittem először, hogy én nem csináltam jól valamit, de úgy látom nem. Szóhoz sem jutok. Szem alatti karikákra használhatatlan. Valamit kitalálok, hogy mire jó, de korrektornak biztosan nem . Tuti, hogy nem veszek ilyet máskor. Pedig szeretem a márkát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Hydrolyzed Silk, Magnesium Stearate

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.