Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: CatLynn, Módosítva: 2016. március 19.

Limitált kiadás

Az új, limitált kiadású African Soul Alverde család korrektora, organikus shea vajjal, és aloe verával. Hűsítő hatással, a reggeli táskák elmulasztásához.

Két színben:
10 Natural Savanna
20 Desert Beige

Leti01

2015. november 15.

Egész arca használtam korrektorként a sötétebb árnyalatot. Fedése közepes volt, de a szín szépen eligazodott felkenés után. Ha huzamosabb ideig használtam kipattogott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

melindae

2014. április 25.

Nekem nem gond ennél a korrektornál ez az alkoholos összetevő, meg az "illata" sem, mert hamar elillan. Eddig nem irritálta a szemem, remélem nem is fogja, mert szeretem használni, akár 2db -ot is vehettem volna, mert olcsó volt, szépen mattítja az orrom koruli részeket, és nagyon profin fedi a kipirosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 25.

Alice83

2014. április 15.

Nagyon száraz a szemkörnyéken, beleül a ráncokba..leértékelve láttam én is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Nagyon száraz a szemkörnyéken, beleül a ráncokba..leértékelve láttam én is..

elfi777

2014. április 3.

Szerencsére sikerült 300Ft-ért megszereznem, többet nem adtam volna érte. Én semmi hűsítést nem érzek, de nem is fed szinte semmit, ellenben igazi retro higllighter hatása van rajtam, szépen kivilágosítja a bőrt, ezért beszereztem még egyet (na jó, véletlenül, a másik árnyalatot akartam kipróbálni, de mellényúltam:D).
Karikákat nem fedi, nem büdös, lehet építgetni..olyan kis semmilyen :)
Kap egy közepest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 3.

Karikákat nem fedi, nem büdös, lehet építgetni..olyan kis semmilyen :)
Kap egy közepest.

kumcsyka

2014. február 22.

Szem alatti karikákra vettem leértékelve a dm-ben. Az illatát egyszerűen imádom, és szerintem egészen jól teljesít. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

cslb

2014. január 6.

jó kis korrektor.. a világosabb árnyalatot vettem meg, mondván a szemem alatti sötét karikákra az lesz a jobb, hogy halványítsa.. de lehet a sötétebbet kellett volna.. viszont púderrel fixálva nagyon jó.. sokkal frissebb, üdébb a tekintetem! és nekem az illata is tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

gabi.kreiter

2013. október 12.

Már nagyon szükségem volt egy korrektorra, pontosabban egy szem alatt használható korrektorra. Az Alverdék épp akcióban voltak, láttam, hogy a szem alatti táskákra jó, úgyhogy ki is próbáltam. Hangsúlyozom, szerencse, hogy akciósan vettem, mert azért annyira nincs problémám a táskákkal, hogy ennyire nagyon hűsítsem őket, tényleg sok benne az alkohol, ezt szerintem érezni az illatán is, (de akinek bírja a bőre, nem lehet vele gond.) VISZONT! Nagyon jó a tubusos kiszerelés, nem koszolódik össze-vissza a krém felszíne. A bőrszínemhez is nagyon megy, a szem alatti részt szépen kiemeli, highlighterként is simán tudom használni, ha nem akarok durva sminket. Nekem az eldolgozással sem volt gondom, ujjal kenem el, és szépen "összekeveredik" az alapozóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

CatLynn

2013. szeptember 2.

Kipróbáltam a tesztert, ami pozitívum, tényleg betartja az ígért hűsítő hatást. Ez nyáron áldás, télen viszont nagyon zavarónak tartanám. Ahogy előttem írták, büdös. Nem az a szokásos Alverde alapozó/korrektor illat, hanem kifejezetten büdös, poshadt-rohadt gyümölcs illata van, felteszem a rengeteg alkoholtól. Az eldolgozása valami borzalmas, eléggé lehetetlen egyenletesen eldolgozni, ami főleg a szem alatti táskák esetén nagy probléma. Mondjuk a márka alapozóiról is ugyanez a véleményem. ennyit a negatívumokról. Pozitívum, hogy mindkét árnyalat nagyon természetes, és a magyar átlag bőréhez jól passzolnak. Nagyon jónak tartom ezt a tubusos kiszerelést, szerintem higiénikusabb, mint az ecsettel belenyulkálós, vagy szájfényszerű megoldások, ahol akaratlanul is mindenféle belekerül a termékbe a bőrünkről. Összességében szerintem ugyanazt a szintet hozza, amit az állandó szortiment korrektorai és alapozói. Az pedig valljuk be, kevés. Lehetne ez jobb is, mondjuk első lépésnek alkohol nélkül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.