Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: orsolyap, Módosítva: 2018. október 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló tőzegáfonya és cseresznye illattal, oliva és jojobaolajjal.

Lina1105

2019. szeptember 1.

Az illata tuti, de a hidratáló hatása és a színe is sajnos elmarad a korábbi meggyes verziótól (sok-sok évvel ezelőtti Alverde ajakápoló, aminek az utódját azóta is keresem...). Egyébként nem rossz, a szokásos erős közepes, amit a márka többi ajakápolója is hoz. Az illat miatt szeretem, ha elfogy valószínű újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Tvylvis

2019. június 19.

Nem vagyok a színezett ajakápolók híve, de az Alverde ajakápolóit mindig megveszem. Én érzem a gyümökcsös illatot, decens színt is ad a számnak. Nem ez a legjobb hidratáló, de napközben szívesen elkenegettem. Tipikusan közepes termék, elhasználtam, de nem sajnálom, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Csiimi

2019. március 14.

Csalódás, csillámos és alig hidratál, az illata sem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Csalódás, csillámos és alig hidratál, az illata sem túl jó.

natasa

2019. január 16.

Ad egy kis fényt, hidratál is úgy, mint más ajakírek. Nem olyan zsíros, mint a körömvirágos, de nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

dibarbb

2018. december 13.

Sajnos nekem is a csomagolás tetszett meg először és az illattól többet vártam. Nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

bernadettu

2018. október 23.

A cuki csomagolása miatt és amiatt vettem, hogy a körömvirágos verziójával nagyon elégedett voltam. Nem kellett volna, nagyon rossz szaga van. És a hidratálásban is elmarad a körömvirágostól. El fogom használni, de azért mégis pénzkidobásnak értékelem a körömvirágos verzióhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Timo0506

2018. szeptember 22.

Semmi extra.Hiába vártam egy finom gyümölcsös illatot,sajnos szinte semmit sem érezni. Szinezni sem szinez,átlagosan hidratál.A körömvirágos verzió ennél sokkal jobb.Három csillagot adnék neki,de levontam még egyet a csillámok miatt. Nekem nem szimpatikus ha egy naturkozmetikum tele van szórva csillámokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil