Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új összetétel

A tengeri alga kitűnő hidratáló, gyorsan nedvességgel látja el a bőrt, és hosszú távon is növeli a bőr nedvességtartalmát. A hatóanyag-komplexum barna- és zöld algával, tengervízből származó nyomelemekkel és ásványi anyagokkal különlegesen frissítő érzetet kelt a bőrön. Kíméletesen, mégis alaposan eltávolítja a szennyeződéseket, a smink maradványait és a felesleges faggyút gyengéd mosóaktív anyagaival, miközben az ásványi anyagokban gazdag tengeri alga komplex felfrissíti és kiegyensúlyozza a bőrt.

Ár: 750 (esszenciájával együtt a 2 termék 1500) , Eladó: csillam94
Állapot: 1-szer használtam, Helyszín: Budapest, 4-6 villamos (Boráros-Nyugati) vagy M3 útvonal (Corvin-Gyöngyösi utca), fizetés: személyes átvétel
csillam94

2019. március 29.

Megkapta a szemem, hogy húú alga, az biztos jó lesz nekem, meg hyaluron is van benne, szuper. Ráadásul Alverde, így natúr is (vagy legalábbis annak hivatott lenni). Nem vettem észre, hogy alkohol van benne (ráadásul a második helyen :O ), így nagyon meglepődtem, mikor használatkor megcsapott a nagyon tömény alkohol szag. De gondoltam, ha már kinyomtam a kezembe, akkor kipróbálom. Csípte a szemem az alkoholszag, és nagyon húzódott tőle a bőröm. Teljes csalódás, tuti nem fogom elhasználni. Már tudom, hogy az alkohol szárít, és nem szabad vele terhelnem a bőröm.
Ráadásul olyan lelkes voltam, hogy az esszenciáját is megvettem ezzel együtt, azt ki se mertem próbálni. Nem is értem, hogy lehet egy állítólag hidratálú tulajdonságú terméknek alkohol a második összetevője?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

annaramona

2019. március 23.

Remek arctisztító, szemcsés termékkel felváltva szoktam használni. Érdekes az illata, de meg lehet szokni azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

teoteha

2019. február 26.

Szerettem használni, jól tisztított és kellemes illata van. A kis szemcsékkel ellátott, radírozós arclemosókat azonban jobban szeretem, úgyhogy váltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Orchydea

2018. szeptember 12.

Elég jónak mondanám ha nem érződne olyan nagyon benne az alkohol, nem is értem hogy mire kell egy natur termékbe. Az én szemem nem csipi és a börömet sem szàritja. Napi használat mellett is elég sokáig kitart. Sajnálom, de az alkohol miatt nem hiszem hogy újra veszem 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Anahita

2018. augusztus 15.

Már a tubusból kinyomva arcbavág az alkohol szaga, mintha vodkát kennél magadra, nem meglepő módon a hatása is pontosan olyan. Csíp és szárít, emellett annyira nyálkás, hogy alig lehet megszabadulni a síkos bevonattól, amit a kezeken és az arcon képez. Döbbenetesen vacak, a sokszor hiányolt nulla pontos kategóriába való. Én is úgy jártam, ahogy néhány előttem véleményező, megláttam és azt gondoltam, na, egy jó kis natúrkozmetikum, jó lesz. Nem lett az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Banana

2018. augusztus 14.

Én nem szeretem a "klasszik" sminkelmosókat, mindig olyan arclemosóval tisztítom nap végén az arcomat, amit vízzel lehet használni, mint ez. Véletlenül találtam rá, megvettem, hogy kipróbáljam és azóta is ezt használom. Olvastam itt a többi kommentet, hogy szárít stb. Hát nekem elég zsíros bőröm van, nekem egyáltalán nem szárítja az arcom, így úgy gondolom, hogy elsősorban kombinált/zsíros bőrűeknek lehet ez a lemosó jó választás. Különösebb csodát nem kell várni tőle, hozza amit kell, jól tisztít. Én azért adok neki 5 csillagot, mert ettől jobbat azóta sem találtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Tvylvis

2018. július 6.

Én kizárólag reggeli arclemosásra használom, arra megfelel, bár az én bőröm is szárítja kissé. Mondjuk ez nem a termék hibája, normál és vegyes bőrre ajánlott, az enyém meg száraz. A férjem egyébként kifejezetten szereti, az ő zsírosabb férfibőrének jobban bejön. Amit nagyon nem értékelek benne, hogy az alkohollal együtt ez a zöld illat konkrétan a gőzével irritálta a szemem, néha simán könnyeztem tőle, pedig nem ment a szemembe. Összességében ez nem az Alverde legjobb terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

AppleMaple

2018. május 18.

A kis érzékeny bőrikémmel egyenesen az alverde standhoz igyekeztem lemosóért, "mert az majd biztosan jó lesz" ... anélkül, hogy előtte megnéztem volna az itteni véleményeket is akár. Hááát ... nem volt jó. Sőt, irritált, száritott és rettentően alkoholos a szaga. Próbáltam tusfürdőként használni de nagyon rossz érzetet hagyott maga után. Mellesleg egyre többet csalódok ebben a márkában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

oti78

2018. április 14.

Nekem nagyon tetszik! Kellemes az illata, jó az állaga, jól tisztít. Picit szárítja a homlokom, de ennél sokkal rosszabbak is vannak. Amíg nem találok nála jobbat, nekem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

sdm

2018. január 28.

Hidratálás helyett pont az ellenkezője történt. Még jobban kiszárította az arcom. Negyed flakonnal ki is dobtam. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua