Alverde

Ár:   799   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   799
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szemsmink lemosó körömvirág kivonattal, shea vajjal, napraforgó-és jojoba olajjal illetve patakmenti virág keverékekkel (rekettye, szelídgesztenye,vadrepce, verbéna), melyek kíméletesen távolítják el a sminket és nyugtatják a bőrt. Vegán termék.

Ár: 500 , Eladó: reka1989
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pápa, fizetés: --

Tvylvis

2020. július 20.

Hát, én nem igazán szerettem. Dörzsölés nélkül még a natúrkozmetikum szempillaspirált sem hozza le rendesen, Ha meg kissé erőteljesebben használom, akárhogyan is becsukom a szemem, mindit hosszú időre homályos lesz tőle a látásom. Elhasználtam, de semmiképpen sem veszem újra. Ha már hasonló kategóriás natúrkozmetikum lemosó, akkor a Terra naturi tubusos zöld kupakos lemosója ezerszer kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

dreammiyss

2020. február 5.

Nagyon szeretem, mert azonnal selymessé varázsolja a bőröm (ugyanis én nemcsak szem környékére használom, hanem arctisztítóval társítva az egész arcom felületére). Az illata sokkal varázslatosabbá tette az arcápolási esti rutint. Nekem bevált ez a kis csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Rudelf

2019. augusztus 28.

Milliószor jobb, mint bármelyik másik drogériás lemosó,,annyi a titka, hogy miután felkenem a szememre a lemosót kb 20 mp-ig hagyom hatni és utána vattával letörlöm, így tökéletesen lehoz mindent. A szemem nem csípi és nem is lesz körülötte vöröses, kiütéses. Én nagyon szeretem, és árban is barátságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

dundicat

2019. április 21.

Összeségében nagyon szeretem, de nem adhatok neki túl jó jegyet, mivel a sminklemosás nem igazán megy neki. Az összetevői olyannyira szépek, hogy százszor szívesebben használom mégis ezt, mint amikkel korábban találkoztam. Szerintem nincs azzal baj, hogy krémes, és engem egyáltalán nem csíp, pedig néha nagyon rossz minőségű, sebes tud lenni a bőröm. Plusz pont az illatáért. Én konkrétan rákenem a szememre/szemöldökömre, és vattakoronggal letörlöm, ez vált be a legjobban, és igaz, fáradságos munkával de igy szépen lehoz mindent. Nekem picit sem csípi a szemem. Valóban hagy egy réteget az arcomon, ami kb hidratálásnak is beillik, de egyébként sima vízzel le is tudom mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

pilleriin

2018. szeptember 10.

Szempillaspirál és szemöldökceruza eltávolítására használom, imádom! Csodás az illata. Kicsit sok kell belőle, de kárpótol, hogy nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

draculina

2018. január 26.

Nem tudtam vele rendesen lemosni a sminkemet, csak kb. 80%át hozta le ami az arcomon volt. Amúgy nem volt jó az állaga és az arcomnak sem volt kellemes érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

candus

2017. december 25.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos az egyszerű szempillaspirállal sem tud mit kezdeni. A 3 csillagot az árára, az illatára és arra kapja, hogy szerintem pont annyira csíp, mint egy egyszerű Garnier arctej.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

delux2001

2017. november 21.

Nekem szépen leszedi a sima szempillaspirált. Nem irritálja a szememet és az állaga is jó, főleg az ekcémám miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

csiringo

2017. június 2.

Sokféle sminklemosót próbáltam már, de nálam ez vált be a legobban. Jól leszedi a sminket, nem irritál és szerintem még kicsit hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Sielu

2017. május 27.

Nagyon szeretem az Alverde termékeket, de ez a sminklemosó nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A szempillaspirált (nem vízálló) csak sokadik nekifutásra sikerült vele eltüntetnem, a bőröm pedig zsíros tapintásúvá vált használata után. A tégely sem túl praktikus, ahogyan fogyott a készítmény, egyre nehezebben sikerült kipréselnem belőle. Elhasználtam, de biztosan nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.