Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2014. október 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Megvédi az érzékeny bababőr rugalmasságát és óv a kiszáradástól.

AVoracsek

2020. október 19.

Viszonylag gyorsan felszívódik, és nem hagy zsíros érzetet maga után. Nekem sajnos az ekcémára hajlamos bőrömet nem hidratálta eléggé, az illat is kicsit erős nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

naspolya

2017. október 26.

Alapkrém, mindig van itthon, néha a kisfiam arcbőrét kenem be, őszi-téli időszakban, de néha én is használom éjszakai krémnek. Először testesnek tűnik, de felkenés után érződik, hogy inkább vizes és gyorsan felszívódik és hidratál is. Az illata is finom. Kézre is jó, bár arra az alverde zsírosabb, makadámdiós testápolója jobban beválik, mert iszonyatosan ki tud száradni a kézbőröm télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 26.

Avellana32

2016. november 27.

Jó összetevők, nagyon finom illat, használtam testápolóként és az arcomra is, szerintem nagyon megérte az árát, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

gyurika.petra

2016. április 14.

Nagyon szerettem. Igaz kézkrémnek használtam. :) Ápol és az állaga is szuper! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

manobeka

2016. április 1.

Aki már évek óta keres egy jó testápoló, mint én, ami nem 6000 ft, vagy több és mégis jó legyen, ne csússzon, ne fulladjak bele az illatába, az ezt keresi a testápoló lotionjával együtt. Én nem is igazán érzem az illatát, egy olyan semmijen illat. Nagyon bevált ez a krém gyorsan beszívódik, puha lesz minden, hosszan tart és jók az összetevői, az áráról már nem is beszélve. biztosan újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 1.

telelle

2016. február 24.

Kicsit besokalltam a másik két Alverde testvajam illatától, alternatívának beszereztem ezt, hát mindenképp enyhébb, de azért ott lebeg a háttérben. Viszont a párom szereti, puha lesz tőle a bőre és nem viszket a szárazságtól, valamiért jobban bejött a többi testvajnál. Én néha a kezemre kenek, nem rossz. Ha közben kiderül, hogy mégis csodakrém, visszajövök felpontozni, addig erős 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

szevin007

2015. december 9.

Megvettem, az illata nagyon finom, alig érezhető. Maga a krém elég testesnek tűnik, de nem kell tőle megijedni, mert hamar felszívódik. Kellemes, kevés is elegendő lehet. Nappalra használom, mert elég finnyás vagyok illetve szeborreás a bőröm. Egyenlőre nem bántja. Keresem az igazit, de ha meg is találom őt megtartjuk mellé. A kisfiamra is kenem. Szépen hidratál. Szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

magichand

2015. október 4.

Elhasználtam egy ilyet, ápolása, állaga nagyon hasonló, mint a többi Alverdes testvaj, csak kevésbé illatos. Szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

schaffy

2015. február 1.

Kisfiam kiszáradásra hajlamos bőrére használjuk úszás után. Ő is mi is nagyon szeretjük, könnyen beszívódik és kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 1.

Hibiszkusz

2014. december 23.

Nagyon megszerettem ezt a krémet. Jól hidratál így télen, egész nap komfort érzete van tőle a bőrömnek, ugyanakkor hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után, sőt, úgy veszem észre, matt lesz a bőröm beszívódás után. Elég nagy adag, szerintem sokáig fog tartani. Ráadásul féláron vettem, úgyhogy mindenképp megérte, de szerintem ha elfogy, teljes áron is újra veszem majd.
Tudom, nem túl higiénikus a belenyúlós módszer, nekem viszont ez most ad egy bizonyos kellemes fílinget, úgyhogy nagyon szeretem kenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0