Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. december 7.

Kategória:   Testápolás

Az Alverde babaápoló krém százszorszéppel gyengéden ápolja az érzékeny bababőrt. At értékes összetevőket, shea vaj, jojoba- és kanolaolaj (repcéből) tartalmazó ápoló krém puhává, bársonyossá teszi és megnyugtatja a baba bőrét. Mindennapos használatra alkalmas.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Naturmeo

2016. április 19.

Ajándékba kaptuk, elsősorban bababőrre szoktuk használni, nagyon jól puhít. Könnyen beszívódik, finom, citrusos illata van. Néha én is használom arckrémnek, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

zsofbar77

2015. május 3.

Csak annyit tudok mondani, hogy tök jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

Csak annyit tudok mondani, hogy tök jó! :)

cherrygarden

2014. július 30.

Kisfiamnak vettem, nagyon jó tápláló krém, kellemes illattal. Babára kissé nehezen kentem, mert gazdag krém, inkább vaj. A kezemre is vettem néha belőle és nagyon lágy tapintású lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Daisyyy

2013. december 9.

Jó illatú, első szaglásra, tapintásra, felkenésre kellemes kis krém. Második tapasztalásra viszont, amikor megláttam az összetevőit itthon, elborzadtam. Egy Alverde terméktől nem azt várnám, hogy egy babáknak szánt krém tele legyen alkoholos meg parfümanyagokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

amly

2013. június 4.

Imâdom! Két èves kisfiam kapta, de én is ezt hasznàlom télen az arcomra! Nem zsírosítja, szép puha lesz tőle a bőröm több òràn keresztül. Màr a harmadik tégelyt hasznàljuk el. Szuper kis termék, csak ajànlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

poppy

2013. január 11.

Én is azért vettem meg, mert abban reménykedtem, hogy véget vet az ekcémámnak. Sajnos nem így lett, kellemes érzés, nem feszül a bőröm, de igazából nem lett jobb. Viszont. Arckrémnek nagyon bejött, főleg éjszakára, és testápolóként is megállja a helyét. Mivel nem arra szánták, amiben én reménykedtem, nem vonnék le csillagot, kivéve egyet a műcitromos illata miatt... Egyébként ajánlom mindenkinek, szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

cobie

2012. október 22.

Ajándékcsomagban vettem fürdetővel és előkével és mindegyiket folyamatosan használjuk azóta is! Baba testápolót mást kenek a picire, így ebből nálam is kézkrém lett. Kevés jobbat találni. Az illatát is nagyon szeretem, és tényleg puha lesz tőle a kezem. Talán egyedül a szintén Alverde kézmaszk vált be jobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 22.

Indira

2012. október 17.

Babámnak vettem, mert nagyon száraz a bőre. Hát mit mondjak, szuper ez a krém, gyorsan beszívódik, és finom lesz tőle a pici bőre! Nekem az illata is a tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

Inez

2012. június 8.

Babimami miatt vettem meg.
Borzalmas volt mindkét kezem hüvelyk-, és mutató ujján, lábujjaimon, lábfejemen a bőröm. Folyton kirepedezett, sebes, száraz... Mindent kipróbáltam már ami fellelhető ekcémás bőrre bioboltban, patikában, írt fel kegyszert házidoki, bőrgyógyász, böngésztem fórumokat - eddig hiába, minden kence legfeljebb átmeneti enyhülést adott, aztán ment minden tovább. Babimami kommentjét olvasva azonnal megvettem, és örömmel mondhatom, hogy ez a krém csodát tett az első héten. Lassan két hónapja használom, az ekcémámnak nyoma sincs. Teljesen rendbe tette a bőrömet. Már csak azért aggódom, hogy soha el ne tűnjön a polcokról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 8.

Babimami miatt vettem meg.

szöszike

2012. április 29.

Kézkrémként használom, a táskámban mindíg ott lapul, mert gyorsan felszívódik és imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.