Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyugyi.kinga, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Testápolók

Gyengéd ápolókrém a babáknak bio százszorszép kivonattal.

tamimaci

2012. november 5.

Arckrémnek használom, és sokkal jobban bevált, mint a méregdrága csodakencék - gyorsan beszívódik, jól hidratál (még ebben a szeles hideg időben is), és IMÁDOM az illatát :) ezért ha el is csábulok néha, mindig visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Makk Zsuzsó

2012. június 2.

Kézkrémnek használtam, amíg lehetett kapni és teljesen meg voltam elégedve vele. Hajlamos vagyok az ekcémára, de szerencsére nem irritálta a bőröm. Az új, tégelyes változatot nem ismerem. Jó ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

gerbaud

2012. január 19.

Én nem tapasztaltam ápoló hatását, sőt az alkohol miatt csíphet is, így értelmetlennek találom ezt a krémet. Az intenzív illatát sem értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

shpgrl08

2011. december 14.

Az állaga nagyon jó, az illata is, de egyetértek azzal, hogy egy babának való natúrkozmetikum ne legyen illatosított. Már a Weledánál sem értem ezt a koncepciót az illóolajokkal az újszülöttnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 14.

magnes

2011. május 31.

Én szeretem az illatát, és a hajamra is használom, nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 31.

Én szeretem az illatát, és a hajamra is használom, nagyon jó.

lolkabolka

2011. május 16.

Szép összetevők, kiváló ápoló hatás. Inkább szárazabb bőrre ajánlom. A pontlevonás az illata miatt van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.