Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   2 x 1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2020. április 7.

Kiszerelés:   2 x 1 ml
Kategória:   Kézkrémek

2018-as adventi kalendárium része

Balance bőrnyugtató ampullakúra a megfáradt kézfej kezelésére.

Yubiri

2020. április 6.

A 2019-es adventi naptár része. Nekem nincs olyan bőrproblémám, ami nyugtatást igényelne, ezért akinek ilyen jellegű bőrproblémája van, előfordulhat, hogy számára hatásosabb lesz ez a termék, mint nekem. Az én bőrömnek hidratálásra, ránctalanításra lenne szüksége. A termék illata kellemes, nem tolakodó, a hatásában a saját bőrömön nem vettem észre semmit. Számomra nélkülözhető termék. Az üveg ampulla kiszerelést sem szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 6.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Alpha Glucan Oligosaccharide, Biosaccharide Gum-1, Saccharide Isomerate

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

További info az összetevőről a KM-blogon >>