Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyengéden tisztítja a bőrt és friss érzetet kölcsönöz. Bio lime és nio alma kivonattal.

Növényi glicerin védi a bőrt a kiszáradástól.

Ár: 400 Ft , Eladó: vinczezsofi
Állapot: 2x használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ha szükséges postával küldöm :)
pennyroyaltea

2019. április 14.

Szeretem, kellemesen tisztít, a használata után mindig szép és nagyon puha a bőröm. Az illata az én ízlésemnek kissé túl intenzív, olyan, mint egy agyoncukrozott citromos sütemény, de ez nem túl zavaró, ennek ellenére is szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

szgreta

2019. január 27.

A hab állagú lemosóját szeretem,ezért próbáltam ki.Nagyon híg,emiatt szerintem nem radíroz elég hatékonyan és gyorsan is fogy.Az illata rendben van.Nem fogom újravenni,de azért elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

zsazsa

2018. június 23.

Elégedett vagyok vele, szépen tisztít, tényleg tisztának érzem és felfrissültnek a bőröm a használata után. A sárgabarackos radírt használtam eredetileg, de az nem volt, így vettem meg ezt, végülis nem bántam meg, mert ebben is elég számú/nagyságú szemcse van, jól végzi a dolgát ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

AnnamariaGalik

2018. június 17.

Nem okoz irritációt, se apró pattanásokat, de a kiszáradástól sajnos nem véd annyira, amennyire reméltem. Számomra kicsit túl erős, cukros illata van, és megfigyeltem, hogy használat után, bárhogy dörzsölöm lemosáskor, mintha maradna belőle "valami" az arcomon. A szemcséi is nagyok, és a zselés anyaga olyan furcsán oszlik el, számomra nem volt meggyőző.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

doratarr95

2018. június 13.

Anyukamnal allt egy darabig, most kiprobaltam es amikor kinyitottam egy nagyon durva alkohol szag utott meg. Egy igazan keritesszaggato palinkahoz tudnam hasonlitani, meg a konnyem is kijott. Gyorsan feldobtam az arcomra de kb azzal a lendulettel le is mostam mert nem tudtam elviselni ezt az alkohol szagot es nagyon csipett. Nem tudom hogy segitene e a boromon, de van ennel ezerszer jobb peelingem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

schatz

2018. június 11.

Hetente egyszer vagy ritkábban szoktam használni. Normál bőröm van néha pár pattanás megjelenik,szépen tisztít a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Hanachan

2018. április 16.

Megvettem ugyanennek a terméknek a limeos-zöldalmás (azt hiszem) változatát, itt még nincs az adatbázisban jelen. Imádom. Az illata szuper, nagyon kevés elég, és nagyon tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Daisyyy

2018. március 3.

Most vettem nemrég, már új a csomagolása, zöld kupakos és rózsaszín hátteres, de ugyanez a termék lehet, ezért nem viszem be újra az adatbázisba. 1x próbáltam ki eddig, de nagyon alkoholos, az egészből árad az alkoholszag, a radírozása pedig gyenge. Megbánás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

thewildone

2018. január 3.

Nem szárít, szépen, dörzsölés nélkül távolítja el az elhalt hámsejteket. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

marinababa92

2017. december 28.

ezelőtt himalaya herbals arcradírt használtam, az kifogyott és megpróbálkoztam ezzel. első ránézésre azt hittem, hogy csak az a néhány nagyobb zöld gyöngy fog masszírozni, de kellemesen csalódtam. nagyon gyengéd hámlasztó darabkákkal SŰRŰN van a krém, pont, amit keresem! :) az illata isteni, nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate