Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 3.

A speciális formájú sörtéknek köszönhetően segít nagyobbnak és drámainak mutatni a szempilláit. Dús és hosszú hatást kölcsönöz.

Vegán termék.

Scillamolnar

2018. november 22.

Leárazva vettem meg, de kár volt. Borzalmasan nagy a keféje, nem lehet vele sehova odaférni, csak összekeni a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Bb.Sophie

2018. július 5.

Ajándékba kaptam, így szívbaj nélkül fogom kidobni. Hatalmas, gömbölyű(!) keféje van, képtelenség vele kifesteni úgy a pilláidat hogy ne legyen az egész szemed festékes. Nagyon lassan szárad, így még jó pár percig kenődik felvitel után mindenhová. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

szilvasitimea

2018. március 5.

El kellett volna olvasnom a véleményeket....le volt akciózva DM-ben,gondoltam egy próbát megér. Szeretem az Alverde termékeket, gondoltam ez sem lehet olyan rossz. Ha kibontottam volna ott helyben biztos nem vettem volna meg, de hát nem bontogatom a bolti dolgokat, ha nincs hozzá teszter. Brutál nagy keféje van...nagyot néztem amikor először kibontottam. Ez önmagában nem lenne probléma, de nem vékonyodik, tehát mindenhol bumszli. Nagyon nehéz vele dolgozni, mert alul-felül a szememet sikerült összekennem, mert túl nagy a kefe. A végeredmény miatt adok két csillagot, mert természetes, szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

llidia

2018. január 14.

Update: Nem jó, nagyon nem..csomósodik , kezelhetetlen. Vagy úgy jutok vele valamire, ha egy másik szempillaspirállal 'eltakarítom' az óriás festékcsomót amit maga után hagyott a pilláimon.

Huuu én ezt egy Dm nyereményjátékon nyertem még több másik Alverdés sminkkel együtt ..Ennyi negatív komment után alig mertem kipróbálni.. Nekem bejött, természetes , visszafogott szempillákat csinál és nekem ez az első az Alverdétől, amelyik nem maszatolódik !
Nagyon szép összetevői vannak, szerintem még újra is fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Nagyon szép összetevői vannak, szerintem még újra is fogom vásárolni :)

kervivena

2017. december 26.

Sok mindent kifestettem vele, de pont a szempilláimat nem. Hatalmas a keféje, ami miatt nehezen lehet vele dolgozni, viszont az én termékem feje alig vett fel festéket, ami miatt a folyamatos termékfelvitel miatt nagyon gyorsan beszáradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

patvir

2017. november 27.

Ahogy előttem is írták borzalmas a keféje. Mindent össze lehet vele kenni a pillákon kívül. Még próbálkozok vele, de egyelőre csak ront mindenen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Black Fairy

2017. november 16.

Én vagyok az az ember, aki elsőre beleszeretett a L'oréal False lash wings sculpt szempillaspiráljának a keféjébe, hűségesen harcoltam a Maybelline volum'express the colossal spider effect spiráljának a keféje mellett, sőt, még a Revlon Grow luscious keféjével se volt gondom (egy merev nagy keféről beszélünk, kicsi a szemem)...Viszonylag könnyen veszem az akadályokat a spirálokkal, ha valaminek nem is kedvelem a keféjét, két-három használaton belül belejövök mindenbe, és általában örülök, ha valami újat próbálhatok ki, legyen szó "félszív" keféről, "kobrakeféről", szilikonkeféről, klasszikus keféről, tényleg bármi jöhet...

...mikor ennek a terméknek megláttam a keféjét, megijedtem! Az első gondolatom az volt, hogy én ezt biztosan nem teszem a szemem közelébe...a forma egy dolog...túl rövid, túl vastag...de azok a "sörték"...hát az valami borzasztó...olyan, mintha műanyag drótocskákat ragasztgattak volna, hogy nesze neked kefe...
Nem férek hozzá a pilláimhoz, semmi festéket nem tudok felszenvedni vele a szememre...lehet túl rövidek a pilláim hozzá, vagy nem tudom, de a kezemen látszik, hogy van benne festék - nagyon jó állagú, és erősen pigmentált festék egyébként - viszont a pilláimra semmi nem került...

Egy másik kefével felvíve viszont gyönyörűen tartós pilláim lettek, bár az a kefe nagyon szépen szétválaszt eleve, szóval az egyetlen pozitív tulajdonságának a festéket mondanám...amit ebben a formában lehetetlen felvinni a pilláimra, szóval egy csillag...Nézzétek meg a kefét, ha úgy érzitek meg tudtok vele birkózni, igazán jó anyag, és javaslom megvételre, de nekem pénzkidobás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Fuller

2017. november 13.

Meggondolatlanul vettem meg, nem néztem utána, pedig szokásom. A keféje borzasztó, nem is igazán tudom használni. Összekeni a szemem, bár amikor felvitel után ezeket a félre festéseket letörlöm, a nap végére nem maszatolódik el. Csak ezért a 2*. Nem olyan régóta használom, de úgy veszem észre csomósodik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

eszterker

2017. november 1.

Katasztrófa ez a kefe, sajnos ki kellett dobnom pár használat után, mert féltem, hogy kinyomom vele a szemem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Marcsika0720

2017. október 28.

A legutóbbi dm boxban volt benne. Én magamtól szerintem soha az életben nem vettem volna meg. Azt tudni kell rólam hogy imádom a szempillaspirálokat, rengeteg márkától próbàltam már spirált, az Alverdétől még nem. De aki ezt a kefét kitalálta, hát nem tudom mit csinálnék vele😡😡😡😡Nem tudom egyáltalán hogy jutott eszébe ilyen hatalmas!!!!!!! bumszli kefét kitalálni????!!!!!! Használhatatlan!!!! De tényleg!! Soha semmit nem szoktam kidobni( inkább elajándékozom) de ezt kihajítom! Senkinek nem adnám oda mert kritikán aluli. Egyáltalán nem lehet a szempillákhoz odaférni mert akkora nagy a kefe. A belső szempillákhoz meg plána nem lehet hozzáférni. Nem szoktam lehúzni ennyire terméket de ez -100*. Borzasztó meg ne vegyétek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1