Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 27.

"black&red" limitált kiadású schimmer cream

Kiszerelés: 6 ml

• no.10 sparkling gold
  • no.20 sparkling silver
  • no.30 sparkling red

Nyimuska

2013. szeptember 5.

Megvettem mind a hármat télen, amikor nagyon belejöttem a sminkelésbe (addig tus+púder és megvagyok volt a filozófiám), de minek? Nem is tudom mit vártam, nagyon rossz. Szemhéjra fél óráig jó, arccsontra pedig túl nagyon a csillámok. A fehéret és az aranyat néha a szemeim orrom felőli sarkába teszem, de oda is lenne jobb ceruzám igazából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Ohlin

2013. augusztus 5.

[ 30 SPARKLING RED ] Nemrég szereztem be piros árnyalatban... mivel egyébként is elég erős pirosítót használok, így az arc csontomra, közvetlen a pirosító fölé is tudok tenni picit.. Illetve, símán, semmi rúzs/szájfény nélkül, natúran az ajkamra használom, így "feldobja" kicsit.:D. Nem rossz, csak nagyon picik a csillámok, és napfényen bizonyos szögben csillognak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!