Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Kézkrém ellenállhatatlan illattal, vanília, málna-és kókusz kivonattal, mely gyengéden táplálja a bőrt. Vegán termék.

Szityike

2018. január 2.

Nagyon tápláló és finom édes, gyümölcsös illatú krém. Kicsit nehezen szívódik be, de az illata nagyon sokáig megmarad a bőrön.
Nekem nagyon tetszett, bár az árát kicsit borsosnak tartom. Most akciósan, féláron jutottam hozzá és egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem.
Mindenkinek ajánlom, aki a természetes összetételű, finom illatú, különleges kézkrémeket szereti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

algoritmus

2017. május 26.

Nagyon nehezen szívódik fel, inkabb semennyire. Intenzív barackos, gyümölcsös illatú kézkrém. Egy óra múlva is lehet bôven érezni, annyira. Az állatok békénhagyása miatt kap ennyi csillagot, talán téli krémnek extra száraz bôrre jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

encimokus

2017. május 14.

Ebben semmi cukorka illat nincs, nekem egyértelműen sárgabarack.
Szokásos Alverde minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

Ebben semmi cukorka illat nincs, nekem egyértelműen sárgabarack.
Szokásos Alverde minőség.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate