Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2013. július 12.

Kategória:   Testápolók

Epetra90

2014. december 18.

Nem vettem észre, hogy segített volna a cellulitiszek ellen. Mivel 2 heti használat után feladtam (és naívan azt gondoltam,hogy majd elhasználom testradírnak) elraktam a szekrény legmélyére. Ott járt le, majd hosszas tanakodás után halottnak könyveltem és egy egyszerű mozdulattal kidobtam a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 18.

gymolnar12

2012. október 6.

Hogy mitől kapott ez Nr.1.-emblémát, el nem tudom képzelni... szörnyen ragacsos és a cellulitisz elleni hatása nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 6.

SlecckelMarine

2012. július 28.

Nekem nem oszt nem szoroz. Semmi. ...szerintem...
Még jó, hogy 350 Ft/db-ért vettem 2 darabot kiárusításkor de csak úgy pocsékolva használom, mert semmit nem ér. Nekem legalábbis..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Nekem nem oszt nem szoroz. Semmi. ...szerintem...

bb

2012. július 1.

Kellemes illatú és állagú(bár az állagánál én is éreztem a ragacsosságot,de nem zavaró). Felvitel után valóban nagyon gyorsan beszívódik, tény csodákat nem művel,bár egyből érzem utána a feszesítő hatását és szebbé teszi a bőröm.Én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Debbie

2012. február 6.

Engem mindig megmosolyogtat, ha valaki egy 1.000,- Ft-os cellulitisz elleni géltől csodát vár, és új lábakat, popsit remél :)) Egy ilyen termék használata csak a jéghegy csúcsa, a cellulitisz annál összetettebb probléma. Szerintem ez egy remek kis termék - nagyon jó áron - jó összetétellel - és kiegészítő kezelésnek tökéletes. Bár az olajos változata talán egy fokkal hatásosabb, ez viszont gyorsabban beszívódik. Az illata finom citromos, az állaga valóban picit ragad, amikor felkenjük, de miután a bőr beszívja ennek nyoma sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 6.

zsu044

2012. január 8.

Igazából semmit nem vettem észre egy tubus elhasználása után. Ami nem tetszett annyira, hogy bár hamar beszívódik, amíg kenem, ragacsos. Nagyon szeretem az Alverde termékeket, de ilyet nem vennék mégegyszer. Most inkább kipróbálom az olajos verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 8.

rocksteadycat

2012. január 1.

Egy hónapja használom, és minimálisan feszesebbnek érzem/látom a bőrömet.
Az illata finom, az állaga jó. Szeretem mert Alverde.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 1.

Egy hónapja használom, és minimálisan feszesebbnek érzem/látom a bőrömet.
Az illata finom, az állaga jó. Szeretem mert Alverde.

UnVraiAnge

2011. június 16.

Bevallom én csak 2 hétig használtam, ezalatt nem történt változás. Nekem ennyire volt elég napi kenekedés mellett.Az állaga valami horrorisztikus! Tapad, ragad, nyákos, szóval számomra elviselhetetlen. Illata kicsit mesterséges, pedig elméletileg nem tartalmaz semmilyen mesterséges összetevőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 16.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Zöld színanyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.