Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2013. december 11.

Kategória:   Hajápolás

A citromvirág és sárgabarack kivonatú alverde hajkúra növényi hatóanyagokkal (glicerin, sárgabarackolaj) védi és ápolja haját. A gyümölcssav komplexet és búza alapú hidratáló hatóanyagot tartalmazó formula selymes csillogást kölcsönöz a hajnak és gondoskodik a könnyű kifésülhetőségről. Ideális minden hajtípushoz.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Vattacukor1990

2013. december 26.

Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Nem volt drága, azt hiszem, 400 Ft körül volt. Pakolásként használom a sampon és balzsam után. Kicsit hosszabb ideig hagyom hatni, mint ami rá van írva. Miután leöblítettem, máris érezni, hogy puhább a hajam. Szárazon pedig szép fényes és sima lesz tőle, könnyen fésülhetővé teszi. Az illata nagyon tetszik.
Viszonylag sokáig elég, mert nem kell belőle sok, jól el lehet oszlatni a hajon. Nem az a fajta, hogy felviszem és olyan, mintha semmit nem is tettem volna rá.
Mondanám, hogy újraveszem, de egyrészt kísérletezős típus vagyok, így mindig valami újat próbálok ki, másrészt már így is rengeteg hajápolóm van, és előbb jó lenne azokat elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Thyra

2013. március 22.

Többet vártam ettől a terméktől, ugye ohne silikone, az illata enyhe, gyorsan elillan. Nem szeretem azokat az ápolókat amiket ki kell mosni a hajból, de mindig teszek 1-1 próbát, hátha épp ezért fantasztikus a hatásuk. Itt sem kaptam meg, a hajfényt meg kicsit sem tapasztaltam és más extrát sem. Többet nem bíbelődöm vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

judit87

2013. március 22.

Nem vagyok elájulva, olyan mint az Alverdés sima balzsamok. Akciós volt azért vettem meg.Balzsamnak elhasználom.Puha lesz tőle a hajam, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Odil

2013. március 5.

Ud. Nagyon szívesen rátestálnám ingyen bárkire, aki eljön érte Budapesten vagy Pécsett. Valamivel kevesebb, mint a fele van meg, pár alkalomra még elég, és tényleg szívesebben ajándékoznám valakinek, aki örül neki, mint hogy kidobjam.

Nem, ezt nem volt érdemes megvenni, az összetevők ellenére valahogy irtó gyenge töredezésre. Az állaga korrekt, nem bajos használni, az illatától kissé undorodom, de ez lenne a legkevesebb. Akármelyik Balea balzsam jobban teljesített hidratálás, puhaság és fény szempontjából, ráadásul én ettől azt vártam, amit egy hajpakolástól szoktam, mert hát mégis annak szánták vagy mi. Pedig a hajam is már szilikonszűz, semmi nem állt az útjába. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

egifeny

2013. február 9.

imadom az illatat, pedig alt nem birom a "friss" illatu kenceket! a hatasa, az olyan eppenhogy, nem erzem azt a hu de nagy puhasagot, biztos mert nincs tele mindenfel mu elfedo osszetevovel :) de nem is marad szaraz, nem szall utana stb.
sztem megszunt, kiarusitasos termekkent vettem par honapja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

sztem megszunt, kiarusitasos termekkent vettem par honapja

senskin

2013. február 9.

Véletlenül vásároltam meg és kellemesen csalódtam benne! Hosszú és vékonyszálú a hajam, egy sampon általában nem elég az ápolására. Használtam már sokféle balzsamot, de az Alverde kifejezetten széppé tette! Sajnos, a napokban nem láttam a DM -ben ezt így nem tudtam megvásárolni. Remélem, még lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

zajax90

2013. február 7.

Én nagyon szeretem,az illata valami isteni.Leginkább akkor szoktam feltenni,mikor nem akarok még hajat mosni,viszont mennem kell valahova.Ezt csak felteszem a nedves hajamra,rajtahagyom kicsit,lemosom és szép fényes és viszonylag friss hajat kapok.Néha balzsam helyett is szoktam használni,ilyenkor is nagyon fényes,illatos és selymes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Kiscsillag5

2012. december 18.

Szerintem a legjobb illatú Alverde hajápoló termék a samponjával és a balzsamjával együtt. A hatásáról meg annyit, hogy ez sem csinált semmit a hajammal, mint az összes többi balzsam sem, amiket eddig kipróbáltam, de legalább jók az összetevői. Nálam minden balzsam és pakolás, csak a kifésülést segíti, max. + fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Fruzsi

2012. november 10.

Ennek a hajápolónak volt a legjobb összetétele az alverdések közül és elég jó is. Annyi, hogy a dúsító sampon hatását erősen gyengíti, ha utána használom ezt is, de nagyon szép fényes és puha lesz tőle a hajam, ami egyébként sem száraz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

jkrisztie2

2012. szeptember 21.

A kedvenc hajápolóm! Most balzsam helyett is ezt használom, nagyon jó árban
lehetett hozzájutni a dm-ben, jó néhány tubussal beszereztem a 150 ml kiszerelésűből. Az új kisebb és drágább :(
Nagyon finom, természetes barack illat, utána puha és jól kezelhető a hajam. Nem nehezül el, nem zsírosodik gyorsan! Egyszóval ötös!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

A kedvenc hajápolóm! Most balzsam helyett is ezt használom, nagyon jó árban

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0