Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. március 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

senskin

2017. november 17.

Ez a termék szörnyű. Nem tudom ajánlani sem, inkább egy AHA hámlasztó. Az kíméletes, de ennek az illata, az állaga és hatása is felejtős....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Nem jött be, nem szerettem sem az illatát, sem a texturát,és nem is hatott semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

telelle

2016. február 24.

Kellemes érzés volt használni, de látványos hatása se rögtön, se hosszú távon nem volt, radírból és maszkból is könnyen találni jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

stenonis

2015. február 2.

Update: hosszabb távú használat után azt kell mondjam, nem elég a radírozó hatása, rendesen kiszáradt bőrrel nem tud mit kezdeni, a pattanásoknak pedig meg se kottyan. Használgatom, még úgyis sokáig elég, de már nem vagyok vele olyan elégedett.

Nekem bevált, kíméletesen radíroz, az én tág pórusú bőrömet megfelelően kitisztítja, és nem szárít. Szebb és simább a bőröm a használata után. Én vastagabban szeretem felvinni, egy jó félórára fent hagyom, majd nedves kézzel ledörzsölöm, így nyugtatja a bőrt, kicsit lehúzza a gyulladást, de hogy makacs pattanásokkal mit tud kezdeni, azt nem tudom. Nálam az orromon vérzik el, ott van néhány mélyebben lévő mitesszer, azokkal nem bír, de mondjuk más sem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Kiscsillag5

2014. január 22.

Nem jött be. Na meg tiszta alkohol az egész. Egy jó ideje szigorúan kerülöm ezt az összetevőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Tinc

2013. november 8.

Alapvetőn érzékeny, de kombinált a bőröm, így szerettem volna egy ennek megfelelő natúr terméket. Viszont nem váltotta be az elvárásokat. Az illata és az állaga is jó, de nekem kiporosodott tőle a bőröm, sőt pár pattanás is megjelent utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

cioccolata

2013. július 28.

Szerintem a benne lévő citrusolajak miatt irritálja egy kicsit a bőrt. Nem vészes, de nem tudom, minek kell az bele, miközben amúgy tök jó nyugtató lenne? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

opozi

2013. július 27.

Semmi különös változást nem idézett elő, nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Semmi különös változást nem idézett elő, nem lesz a kedvencem.

barackvirág

2013. június 1.

Az első használat után csalódott voltam, mert látszólag nem sok mindent tett a bőrömmel: nagyon finoman radíroz, kicsit tisztít, puhítja a bőröm, de ennyi. Eltelt azonban két-három hét amikor szinte minden nap használtam (mivel nem rendes, durva radír, simán mehet naponta is), és azóta sokkal kevesebb a pattanásom, egészen "lenyugodott" a bőröm, talán ennek köszönhetően. Ha továbbra is így marad, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Timi92

2013. április 13.

Szeretem, de igazából inkább a natúr jellege ,mint a hatása miatt. Nagyon jó az állaga és az illata. A bőr felszínt simává teszi, de nekem kicsit fakó lesz tőle a bőröm. A pattanásokat kicsit bepirosítja, de ez hamar elmúlik.. Szerintem a pattanásokkal nem tesz semmit, ezért csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Zinc PCA, Cimicifuga Racemosa Root Extract

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.