Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vikcike, az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   külföld

Árnyalatszabályozó, mellyel a 'közel jó' árnyalat tökéletesre változtatható. Vegán termék.

Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Csak kipróbált , Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1200 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Niki03

2019. május 28.

A világosat vettem meg és milyen jól tettem! A kedvenc alapozóm egyik itthon kapható színe sem elég világos, na de ezzel! Tökéletes szín, az alapozó textúráján nem változtat. Ezt szerettem volna és pontosan ezt is kaptam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

szzh01

2019. március 15.

Az ötlet nagyszerű, nekem a sötét verzió van meg, fényvédő krémekhez és nappali arckrémekhez kevertem eddig, hogy egy kis alapszínt csináljak a bőrömnek alapozó nélkül, ill a fizikai fémyvédő fehérségét tompítsam.
Nagyon szép bronzos-barnás árnyalatot ad. Úgy szoktam csinálni, hogy kb. 1 hétnyi mennyiséget előre bekeverek, amit csavaros tetejű sötét tégelyben tárolok, így nem kell minden reggel kutyulgatni.

Viszont azt vettem észre, hogy minden, amihez hozzákeverem, csillogóbbá válik tőle az arcomon.
Sajnos a csillogás idővel sem hagy igazán alább, csak ha a fontos területekete lemattítom púderrel.
A mennyiség hatalmas, egy örökkévalóságig elég lesz.

Kíváncsi lennék, hogy más is tapasztalt-e hasonlót csillogás terén, írjatok erről légyszi!
Valamint arra is kíváncsi vagyok, hogy pipettás utóda milyen ehhez a változathoz képest (a dm webshopban félárazzák, lehet, hogy az is meg fog szűnni?!?).

Aki tud valamit, kérem írjon, köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 15.

A mennyiség hatalmas, egy örökkévalóságig elég lesz.

Aki tud valamit, kérem írjon, köszi!

AnnaLAKK

2019. február 27.

Szépen világosítja a meglévő alapozómat. Főnyeremény mert így nem kell vásárolnom egy újabb terméket téli időszakra. Nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Anheszenamon

2019. január 26.

A világos színűt vettem meg, alapozóvilágosítás céljára. Mióta télen-nyáron fényvédőzök, sokkal világosabb színű alapozókat és CC krémet használok, így jól jött ez a termék. Sajnos figyelmetlen voltam és nem néztem az összetevőlistát, amelyben a 2. helyen szerepel az alkohol. Emiatt többet nem vásárolom újra. A Catrice hasonló termékéből már elhasználtam egyet, maradok inkább annál, ott az utolsó helyek egyikén kullog az alkohol. Más rosszat egyébként nem tudok mondani róla, jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

dorakrem

2019. január 26.

Ígéretes volt, kipróbáltam, valamiért nekem nem hozta az elvárt hatást, valahogy a bőrömmel nem volt kompatibilis. Felkenés után beszívta valahogy a bőröm, nem hozott tartós alapozást, holott ötletes, hogy a saját arcszínünkhöz lehet igazítani a színt a kikeveréssel. Anyukámnak adtam, akinek viszont tökéletesen bevált, nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

i.napcsi

2018. december 27.

Én kifejezetten fizikai fényvédőhöz vettem a bronzos színűt,azt kell mondjam 10 csillag!Kellett valami amivel a fehéres bevonatot átszinezem,elég egy negyed borsónyi ha többet teszel akkor már erőteljesebb szinezett krém lesz de így is hihetetlen természetes,mert nem sárga-nem rózsaszín,ez a bronzos tónus minden bőrhöz tud passzolni csak ügyelni kell a mennyiségre mert brutál tömény!Koreai fényvédőhöz használom és tökéletes!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 27.

HNReni

2018. november 29.

Kiárusítva 600 Ft-ért sikerült beszerznem. Én a Maybelline FitMe alapozóm sötétítésére használom. Nagyon bevált. Matt marad tőle az alapozó, nem ront az állagán sem a fedésén. A termék kinyomásával a tubusból viszont vigyázni kell az elején, nehogy túl sok jöjjön belőle. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

trixie22

2018. szeptember 6.

A kiárusított termékek polcán bukkantam rá a sötétítő verzióra, amire a nyár miatt szívesen be is ruháztam, nagyjából 500 forintért. Nekem egy kis mennyiség is elég ahhoz, hogy megkapjam a megfelelő színt, illetve úgy veszem észre kicsit jobb fedést biztosít az alapozómnak. Szeretem nagyon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

ninahf

2018. május 17.

Mindig szenvedtem, hogy hiába jó egy alapozó, túl sötét az én bőrömhöz / oxidálódik / kivonják a nekem jó árnyalatot... De az itteni vélemények alapján kipróbáltam a világosító változatot. Egyáltalán nem bántam meg, nekem nagyin sokat segít, kicsit sűrűbb lesz tőle az alapozó, de a fedésén és a hatásán nem változtat :) mondjuk lehet csak azért nem látom mert én a porcelánbaba hatást szeretem :D
Mindenesetre nagyon megéri ennyi pénzért, biztos hogy újraveszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Mindenesetre nagyon megéri ennyi pénzért, biztos hogy újraveszem

Vicus

2018. február 4.

Nekem teljes mértékben bevált a sötétő verzió, bár mostanában már inkább a világosítóra kellene beruháznom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0