Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: tittus, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2013. augusztus 29.

mnodulus

2017. január 13.

Hát ez az ecset mindenre jó, csak szemet kihúzni nem. Ráadásul hamar lekopott, így sajnos ezt a vételt nagyon megbántam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

koirankeksii

2016. október 26.

hmmm. Mindig is bajban voltam a tussal, még vagy 6 éve vettem először olyan ecsetűt ami szőrből volt, irritált és egy használat után odaadtam egy bnőmnek, nem tudtam használni se. Most évek után gondoltam újra megpróbálkozok vele és ennek tetszett a legjobban az ecsete. De már megint ott vagyok ahol a part szakad, de biztos én vagyok istentelen béna, de nagyon ronda lesz az eredmény (ezért nem is a terméket okolom).
+: citromos illat, jó összetevők, tetszetős külső, szép fekete szín, nem irritál
-: AMIKOR VASTAGÍTANÁM MEG A VONALAT, felszedi az első húzás festékét, és átlátszik a bőr. Ez mi??? ill. ami fura, hogy egy szem után (lehet túlságosan rányomom) vagy 10 percig alig látok arra a szememre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

shel8y

2016. október 25.

Szeretem az Alverdét, ezért nagy csalódás volt :( Ennél rosszabb tusom még sosem volt.... Egyáltalán nem tartós, darabokban válik le a szemhéjamról, de a felkenése sem egyszerű.... kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Luca33

2015. június 21.

Használom pár hónapja, a festék nagyon bejövős! Az applikátora nagyon rossz, egy korábbról maradt ecsetet használok helyette. Vékony vonalat szeretek húzni, felső pillasor tövébe, meg néha alulra is próbálkozom: szépen terül, hamar szárad, élénk a színe, nem kopik, könnyen lemosható, szembarát, 'biocucc'. Szerintem törökméz illata van :) .
Egyedül az "ecset" miatt vonnék le, de régóta ez a legjobb tus amivel dolgom volt, szerintem megérdemli a max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

diahlin

2015. február 28.

nem tudom, mire gondolt a termékfejlesztő, mikor megtervezte az applikátort ehhez a szemhéjtushoz, de szerintem egyes szájfényeknek is kisebb ecsete van mint ennek. szerencsére csak azért vettem meg, hogy nap közben javítani tudjam a sminkem, arra nagyjából oké, de amúgy... hogy lehet valamit ilyen hülyeséggel elrontani? áhh...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

anonimia

2014. április 2.

Elég érzékeny a szemhéjam és nem egyszer előfordult, h allergiás reakciót váltott ki egy tus, pont ezért vettem meg ezt, mert nagyon sok komoly márkában kellett már csalódnom emiatt (is). Ezzel a darabbal nem volt ilyen gond.
A kis mártogatós ecsete viszont teljesen használhatatlan.. kemény és nem lehet vele szép, csak ormótlan vastag, egyenletlen vonalat húzni és ha a hézagos részeket újra kenném vele a karcoló ecset leszedi a már meghúzott vonalat.. ezért az csak kupakként funkcionál nálam :P
Maga a tus kicsit vizes alapú, ezért is néha foltos ahogy fog és át kell menni a hézagos részeken,(másik ecsettel teljesen jól használható, javítható) viszont nem mászkál el a helyéről, nem tapad a szemöldökcsont alá ami egy ritka de remek tulajdonság és nem is kopik...a belső szemzugnál el-eltűnik.. de ez megbocsájtható.
Alapvetően jó vétel volt, de keresem a tökéletes tust továbbra is. 3 és fél csillagot adnék de nem tudok így legyen csak egy erős hármas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

sweet

2014. március 10.

A tapasztalataim ezzel a szemhéjtussal kapcsolatban nagyon rosszak, sajnos. Próbáltam valami kevésbé káros összetevőkkel rendelkező tust találni, ami árban sem túl drága, ezért kipróbáltam ezt. Nem lehet vele szép csíkot húzni, legalább 10x kell áthúzni a szemhéjat, hogy ne legyen hézag a csíkban; inkább szürkés színű, nem fekete, és nagyon hamar lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

katinkaaa

2014. február 5.

Iszonyú az aplikátora, lehetetlen vele vékony vonalat húzni...Ha pedig vastagat szeretnék a festéket ide-oda tolja, mázgálja. Szerencsére nagyon könnyen lejön. Ecsettel szedegetem ki belőle a cuccot, úgy még használható. Alig várom, hogy elfoggyon, tuti nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

zsazsa

2013. november 25.

Nem vagyok vele teljesen megelégedve. Nehéz vele bánni, nehéz vékony vonalat húzni, ha vastagabbat szeretnék se megy, mert nem lehet áthúzni a már meglévő vonalon, mert "felszedi" a festéket. Ha végre sikerült, sokáig helyén marad és lemosni is könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

x1342x

2013. szeptember 15.

Valamiért nagyon szimpi nekem ez a termék, magam sem értem miért... :D Nem könnyű vele dolgozni, igazán vékony vonalat majd lehetetlen húzni vele, a festék szép fekete, de amikor próbálnák vele festeni akkor nem fed rendesen... Ha majd egyszer sikerül vele szenvedés nélkül szép vonalat húznom akkor majd lehet kap több csillagot is, így csak három.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.