Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. május 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyorsan felszívódó krém. A varázsmogyoró és a kamilla virág kivonat nyugtatja a bőrt, és segít a természetes regeneráció támogatásában.

nimsaym

2016. szeptember 14.

Csillagos ötös termék, mindig kísérletezek az arckrémekkel, nagyon sokat próbáltam már, de ennél jobbat még nem találtam. Zsíros bőröm van, mégis nappalra használom, de egyáltalán nem lesz tőle zsírosabb mint szokott lenni. Nagyon hajlamos vagyok a mitesszerekre is, de nekem egyáltalán nem rontott a helyzeten szerencsére ez a krém. Ráadásul még nyugtatja is a bőrt, gyulladt pattikat szépen húzza le. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

szokenyul

2016. április 5.

Csak úgy lekaptam a polcról a dm-ben. Nem rossz kis krém és az összetevői sem vészesek. Felkenéskor nagyon zsíros de viszonylag hamar beszívja az arcom. Az illata engem nem zavar (van ezeknek az alverdéknek egy sajátos illatvilága). Az arcomat reggelre szépen puhává varázsolja. Ha reggel elfelejtem megmosni az arcom, a bb krém csúnyán összehúzza a fennmaradt réteget és olyan mintha hámlana az arcom. Eddig max pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

lildiko

2016. március 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Amikor először használtam kissé meglepődtem a szagán - merthogy ez nem illat - de én ezért nem haragudtam rá, legalább nincs benne annyi káros anyag, mint a többiben. Első pár használat után imádtam. Nem túl zsíros, reggelre pedig pihe-puha bőröm lett, mint a babapopsi. Az egyetlen dolog ami nem tetszett benne, hogy a nátha miatt kiszáradt bőrömet nem elég, hogy marta, de nem is használt rá semmit. Aztán jött a rémálom: egyszer csak elkezdtek hatalmas csúnya pattanások nőni az én alapvetően makulátlan arcomra, és a mitesszereim is szaporodtak, és mivel nem használok egymillió arcápoló terméket (ezen kívül a Lush Angels on bare skin arclemosóját használtam, amit azóta is) egyből tudtam hogy ő a bűnös. Abba is hagytam a használatát, és kb. két hét után eltűntek a pattanások, így már be is bizonyosodott a dolog.

Nagyon szomorú vagyok miatta, mert nagyon nem vártam egy natúr kozmetikumtól, hogy ezt művelje velem. Nekem ezért ez egy darab csillag... Azóta hál'istennek megtaláltam a helyettesét, aki tökéletes. Árban ugyan jóval több, de legalább nem képez ragyákat az arcomon, és rendesen hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

Aggo

2016. február 27.

Nagyon szeretem! Már elhasználtam belőle legalább 3 tubussal és most vettem egy újat. Az illata rendben van (nem parfüm illatú de nem is büdös), nagyon jól hidratál pedig elég száraz a bőröm, állaga pont optimális és viszonylag gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

narii021

2015. november 29.

Szuper arckrém. Az arcom nem nagyon bírt előtte semmilyen krémet, de mióta ezt használom sokkal szebb a bőröm. Az illata tényleg nem a legjobb, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

spari193

2015. november 4.

Sajnos én még nem találtam meg a nekem megfelelő kérmet, de tűzoltásra ez megteszi. Nem tűnteti el rendesen a szárazságot, de kis hidratáltságot ad. Nem vagyok lenyűgözve:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Demonshadow

2015. október 16.

Az első gondolatom ez volt, amikor közelebbről is megismerkedtünk, nemcsak a csomagoláson keresztül, diszkrét távolságból: "Te jó ég, ezt miért nem szagoltam meg, mielőtt megvettem?" Illatra nekem egyáltalán nem jön be, kifejezetten szaga van, azonban szerencsére egyáltalán nem erős. Ezzel ellentétben, éjszakai krémhez képest nem túl zsíros, könnyű eloszlatni és nem hagy zsíros érzést a bőrön. Nekem azonnal beissza, utána pedig puha tapintású marad a bőröm. Tehát kellemetlen illat ide vagy oda, nekem abszolút bevált.

Up: A nátha idején sajnos semmit sem használt, ellenben egy másik alverde termék mintha csodát tett volna a cserepesre száradt, hámló bőrömmel, úgyhogy egy csillagot visszaveszek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Ophelia

2015. augusztus 17.

Hetek óta keresgéltem olyan éjszakai krémet, ami minden szempontból megfelel számomra, ezért erre esett a választásom. Alapból kombinált, kissé zsíros az arcbőröm, de éjszakára mégis jobban esik egy izmosabb hidratálás, ennek ez a krém eleget is tesz. Gyorsan beszívódik, és nagyon kevés is elég belőle, gazdaságos. Az illata nem jön be, éppúgy, mint az Alverde termékek 90%-ának, de emiatt nem vonok le pontot, mert nem számítottam másra. Érezhetően nyugtatja a bőrt, irritációt még véletlenül sem okozott. Bátram merem ajánlani mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Holdfény

2015. április 22.

Kellemes illatú, természetes krém. Tetszik az állaga, könnyen beszívódik, és az ára is nagyon baráti (kb. 1000 Ft). Nagyon puhává teszi a bőrt, jó a hidratáló képessége, érzékeny bőrre is ajánlom, mert nem okoz sem irritációt, sem pattanásokat. Én a nappali testvérével együtt használom, mindkettővel meg vagyok elégedve. Biztos ki fogok próbálni másfajta éjszakai krémet is, de ennek ellenére megérdemli az 5 csillagot! (U.i.: Az egyszerű, tiszta kozmetikumok mindig többet érnek az agyonreklámozott termékeknél.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

bareszko

2014. december 3.

Őt sem nevezném csodaszernek, de nagyon elégedett vagyok vele. Aki jó éjszakai krémet keres, annak szívből ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract