Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2016. május 9.

Természetes frissességet nyújt az arcnak.

2 színben.

Lierre

2015. február 20.

Ha lehetne 0 csillagot adni, ez a túl folyékony és egyáltalán nem pirosító valami annyit kapna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 20.

MyBlackberryNight

2015. január 28.

A gyönyörű színe miatt vettem meg, de abszolút használhatatlan az állaga miatt. Talán, egy ovis farsang bohócjelmezéhez jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

bodri95

2015. január 27.

Nagyon folyik,és ez rettenetesen megnehezíti a használatát. Volt vele pár próbálkozásom,de valahogy sosem volt az igazi! Az ütögetős módszer a legjobb a felvitelére,szép színe van,de nem ezt vártam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 27.

greengirl

2014. július 10.

Jajj ez rettenet! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Jajj ez rettenet! :))

marmalade

2013. december 29.

Pozitívum: nagyon szép a színe
Negatívum: borzasztóan folyik, rettenetes a tubusa és egyáltalán nem tartós.
Biztos, hogy nem fogom újravenni, sőt, a mostanit elhasználni sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Pozitívum: nagyon szép a színe
Negatívum: borzasztóan folyik, rettenetes a tubusa és egyáltalán nem tartós.
Biztos, hogy nem fogom újravenni, sőt, a mostanit elhasználni sem.

classycat

2013. augusztus 18.

Csak azután krémmániáztam erre a pirosítóra, és nagyon el voltam keseredve, hogy ennyi rossz dolgot írtak itt róla, de az én tapasztalataim alapján egyáltalán nem ilyen rossz ez a folyékony pirosító, sőt! igaz, hogy a tubusból sok jön, ha megnyomja az ember, de ha nem fejjel lefelé tárolom és éppen hogy csak egy picit nyomom, pont elegendő mennyiséget kapok. Szépen építhető, szép színű és tartós - én eddig nem szerettem az alverdés pirosítókat, de ez nagyon bejött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

turquoise_pianist

2013. július 1.

nagyon folyik, mindent összeken, szép színe van, nem foltoz de annyira nem tartós és nagyon nem gazdaságos így az ára sem korrekt :(
upd: átraktam egy tégelybe, de fogalmam sincs hogy vajon megromlott-e vagy sem, mert olyan fura szaga van, nem emlékszem hogy már akkor is ilyen volt-e amikor megvettem, problémát mindenesetre nem okozott, de nagyon nem szeretem az Alverde termékek illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 1.

thalion3

2013. április 28.

Szörnyű! Amellett, hogy nagyon folyós, még csak nem is lehet szépen eldolgozni. Egyszerűen foltos marad. Ha meg túl sokat teszek, akkor úgy nézek ki, mint egy bohóc.
A színe szép, de ennyi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

A színe szép, de ennyi...

radioaktiva

2013. április 21.

Kb. 350 Ft-ért vettem, mert nagyon megtetszett a szín, de még így is pénzkidobás volt. folyik ezerfelé, nehéz szépen eloszlatni, nem tartós. Még ennyiért sem érte meg..........

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 21.

Yukkee

2013. április 6.

Én is féláron jutottam most hozzá. Olvasgattam, hogy miket írnak róla. Állaga tényleg folyékony, így nehezen kezelhető, de egy szivaccsal korrigálható ez a nehézség. Nekem a rózsaszín van meg és nagyon szép, üdévé teszi az arcom. Nem tart egész nap, de nem is várom el tőle. Körülbelül azt kaptam amit vártam, az állagot leszámítva. Óvatosan kell vele dolgozni mert hamar át lehet vele lépni a határt pirosítás terén :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate