Alverde

Ár:   999 Ft (szettben)   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. november 5.

Ár:   999 Ft (szettben)
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Ajándékcsomag részeként kapható, szeder illatú, válogatott bio összetevőket tartalmazó testvaj. Gazdagon ápolja és tartósan hidratálja a feltöltődésre és kényeztetésre vágyó bőrt, bársonyosan puha bőrérzetet kelt.

Tvylvis

2019. október 25.

Limitált volt, hosszan nem is írok róla. Tetszetős csomagolás, bár én nem igazán kedvelem ezt a mini formát, és utazáshoz van kis kiszerelésben testápolója a márkának. Jól kenhető, inkább sűrűbb krém, mint testvaj, az én bőröm pillanatok alatt beszívta maradéktalanul. Kb. három alkalomra volt elég. Illat tekintetében nagy különbséget nem láttam, Alverdés alapon némi bogyós gyümölcs illat.Ez tetszett a legkevésbé, volt egy köhögés elleni szirup beütése :-) Ettől függetlenül szerettem, hasonló formátumban kiadhatnák nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Kremcica

2019. január 31.

A három illat közül nekem ez tetszik a legkevésbé. Kicsit cukorkás műszeder illat, mintha kicsit erősebb lenne az áfonyásénál a málnásnál. Kézmelegre kenhetővé válik, nem érzem amúgy annyira kemény testvajnak. A szárazabb részeken pár percen belül beszívódik (nyilván nem pikkpakk lotion, testápoló beszívódású), máshova vékonyan kenem fel így a beszívódásával nincs gondom. De ez a saját tapasztalataim után mindháromra ugyanez igaz. A kis üvegcse nagyon aranyos, de nagyon nehéz kiapplikálni belőle a krémet főleg ha már a felénél járunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

szeliger

2019. január 4.

A málnás tesójánál intenzívebb az illata, végre érezhető is, picit műanyagos, de felismerhetően édeskés, szederlekváros illat. A testvaj egyébként úgy viselkedik, mint a málnás, jó tartalmas fehér kence, kifejezetten keményebb állaggal. A test melegére jól puhul, felvitel után pár percet várni kell, hogy rendesen beszívódjon. A hidratáló hatása télidőnek megfelel, bár a bőröm sokat felvesz belőle.
Szeretem, szívesen használtam, csak ezt a tégelyt utálom. Bármennyire is tetszetős a szemnek, nehezen lehet belőle kiszedni a krémet, én egy egykori szemkrémhez adott spatulát használok erre a célra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol