Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Hidratáló krémek

bogika0801

2015. június 9.

hát szerintem különösebben semmit sem csinál:( olyan mintha fel se kentem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

kiscsibe

2013. január 4.

Én is féltem, hogy sötét lesz, mert elég világos bőröm van, de szépen "alkalmazkodott" a bőrszínemhez. Szerintem színezett hidratáló létére elég jól fed, egységessé teszi a bőrszínt, táplál, én alapozó helyett használom, a szemem alá Alverde applikátoros korrektorral ( és utána nem vagyok "zölduborka"színű.:-) ). Egész tartósnak is mondhatom. Száraz, érzékeny bőröm van, nekem nem zsíros, könnyed, hamar felszívódik, nem fénylik utána. A nap végére az orromnál kezd, de nem zavaróan. Mivel nekem ilyen típusú a bőröm, nem tudom zsírosabb bőrön, milyen, de mivel úgy érzem könnyű textúrájú, hacsak nem extrém zsíros, szerintem jó lehet. Kevertre legalábbis jó, elmondás szerint. Ja, és nekem nem kell sok belőle. Biztos újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

diamia

2012. december 30.

Nekem talál a szin, a téli hidegben jól hidratál és majdnem alapozóhatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Nekem talál a szin, a téli hidegben jól hidratál és majdnem alapozóhatása van.

rikiki25

2012. december 18.

Én egyszer felkentem, majd mosnom is kellett le és a kukában végezte. Szörnyű színe van és semmit sem fed. Aki hidratálni akar vegyen inkább egy jó hidratáló krémet, akinek fedés is kell, annak ez nem lesz jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

cuciii

2012. november 15.

Számomra szerelem :) Ilcsi mindennapi gélje helyett szerettem volna valami natúr összetevős színezett hidratálót találni, mert az Ilcsis kicsit szárító hatású, ami így hidegebb időben már kevésnek bizonyul. Szerintem tökéletes választás! Szép, egységes a színe, és a sokféle olajos összetevő ellenére sem hagy zsíros, ragacsos érzetet. Szépen hidratál, feltölti és nyugtatja az arcom. Nyilván előbb fénylik ki a bőröm tőle, mint egy mattító krémtől, de egyáltalán nem vészes. Biztos, hogy a téli időszakban mellette maradok, nagyon tetszik! Nyárra már lehet, hogy sok lenne, de akkorra meg ott van az Ilcsis gél :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

hannus.senator

2012. július 2.

Két éve vettem, használtam. A hidratálásával elégedett voltam, ill. örültem annak is, hogy színezett, mert így nem volt szükségem alapozóra meg púderre, hiszen mindent szépen elfedett. Sajnos csak egy árnyalatban láttam én is. De hála Istennek csak az elején tűnt sötétnek, az arcbőrömön világosabb lett, így pont jó volt! :) Szerintem nyugodt szívvel próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Janka95

2012. február 27.

Nekem bejött! Nem tömíti el a pórusaimat (mint az alapozó), színe is megfelel, szépen kiegyenlíti az arcbőrömet. Bőrhibákat nem fed olyan jól, de nem is ez a dolga, korrektort használok ha szükség van rá. A T-vonalban zsíros a bőröm, tehát néha jól jön rá egy kis púder, de legtöbbször csak magában használom.
Azért 4-es, mert kicsit sűrű az anyag, és gyorsan kell eldolgozni, mert hamar szárad, de egyébként újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 27.

beardie87

2012. február 11.

Megvettem a Goldbeige árnyalatot, az alapozót valóban nem helyettesíti, de az egyenetlenségeket szépen kiegyenlíti. A mínusz egy csillag nálam az illata miatt van, számomra kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Emily

2011. december 16.

Nos, megpróbáltam lecserélni az jó öreg alapozót. Nem jött össze, a krém túl sűrű, elég sötét a világos bőrömhöz, és az illata sem tetszik sajnos. Egyszóval egy újabb parkolópályás krém a fiókban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 16.

mona1229

2011. november 4.

Csak jó véleményem van erről a krémről. Mindennap használom, mivel száraz a bőröm, használat előtt a szokásos arckrémemmel bekenem az arcom, majd jöhet a színezett krém. A színe teljesen megfelelő, könnyű eldolgozni, illata kellemes. Sokáig elég, kiadós.Igaz nem egy professzionális termék, de a mindennapokban teljesen megállja a helyét és nem utolsó sorban természetes összetételű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract