Alverde

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csipetke, Módosítva: 2018. december 11.

Kategória:   Hajápolók

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó nádcukrot, jojoba- és napraforgóolajat tartalmazó fényesítő hajpakolás ápolja a fénytelen, meggyötört hajat. Növényi glicerin összetevője megőrzi a haj hidratáltságát, és védi a kiszáradástól. Selymesebb tapintást, könnyebb kifésülhetőséget és természetes, egészséges csillogást kölcsönöz a hajnak. Vegán.

Pecci

2019. május 14.

Több flakonnal elhasznaltam már belőle, nagyon szeretem. Az illata kellemes és tartós , az állaga krémes. Az én száraz, göndör hajamat nagyon szépen ápolja: hidratál, fenyesit, puhit, könnyen kifesulhetove tesz. Nálam otthon az alap hajapolasi termékeim részét képezi, mindig van otthon belőle egy flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Csillagporocska

2019. március 29.

Én határozottan elégedett vagyok vele. Szuperül karbantartja a dauerolt hajamat, mind a sprődség-, mind a szépen kunkorodó, rugalmas loknik tekintetében. Sűrű, krémes állaga van, ez nálam mindig előny egy hajápoló terméknél (pakolás vagy balzsam). Nagyobb mennyiséget szoktam használni, mint más hajápolónál, de emiatt nem vonok le pontot, hisz a feladatát ellátja. Samponjával együtt használom. (És mindkettőnek nagyon megnyerő a csomagolása, én a design-nak gyakran áldozatául szoktam esni. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Csipetke

2018. november 30.

Az összetétel miatt vettem és mert szeretem ezt a termékcsaládot. Állagra kellemes. A flakonban isteni ikkata volt. Hasznalat közbe nagyon büdös lett, más szó nem jut rá sajnos eszembe. Olyan szaga lett mint amikor anyukám régen dauer-olta otthon a haját. Egyszóval szörnyű. Rengeteget kellett a hajamra kennem, hogy érezzek belőle valamit is a hajamon. Hagytam a megfelelő hatóidőt. Leöblítés után meglepően puha lett a hajam és egy kicsit elő is jött az a cukorkás illat. De sajnos nem tartósan. Igazából nagyon sajnálom, hogy erről a termékről ilyen rossz véleményt kell megosztanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium PCA, Glucose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0