Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. április 27.

Kategória:   Kézkrémek

2015-ös júliusi imitált kollekció

Hidratáló hatású, aloe verával, hialuronsavval és E-vitaminnal.

Tisztán növényi alapanyagokból.

Vanília

2016. július 12.

Szeliger minden egyes szavával egyetértek, nem írom le ugyanazt. Féláron szerintem vegyétek meg ha látjátok (mostanában több DM-ben is láttam kirakva). Úgy tapasztalom, hogy a körömbőrt is ápolja, nekem mostanában kezdett el hámlani és ez a szérum rendbehozza:) A csomagolás pedig irtó aranyos:)
Update: csillagot nem vonok le, de okozott kis csalódást, hogy mennyire nem kiadós a szérum, pillanatok alatt elfogyott...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 12.

szeliger

2015. július 3.

Teljesen elvarázsolt az Alverde új limitált kollekciója, negyed órát biztosan áldogáltam az állvány előtt próbálgatva az új termékeket. Ezt a kézápoló szérumot nem tudtam otthagyni, elsősorban a hialuronsav tartalma miatt vettem meg, no meg a praktikus, táskába dobálós csomagolása miatt, a pumpás kiszerelést jól kihasználhatónak tartom. Az első használat előtt sokszor kellett lenyomni a pumpát, hogy végre kijöjjön belőle valami, de utána már jól adagolható. Maga a kence áttetsző, színben kis fehér beütéssel, a testvajaknál már tapasztalt tipikus Alverde illatjegyek tisztán felismerhetők, de a kézre kenve összeségében kellemes illat. Gyorsan beszívódik, de az első percekben ragacsos érzetű. A hidratáló hatása egyelőre jónak tűnik, különösen így nyáridőben megfelelőnek bizonyult. Jó szívvel ajánlom, belegondolva azért nem egy olcsó darab, szerintem kissé túlárazott, de biztos vagyok benne, hogy mivel limitált kiadás, hamar el fogják adni az összeset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid