Alverde

Ár:   649 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katalinmester13, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Kiszerelés:   9,5 ml
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Optikailag simábbá teszi a bőrt és enyhe csillogást ad neki. A szem külső környékén és az arc tetszőleges részein alkalmazható. A roll-on fém gömbje hűsíti a bőrt.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

drzhczk

2020. november 4.

én is kiárusításon vettem, nagyon megtetszett a kiszerelése, pici, praktikus, gondoltam ha egy picit száraznak érzem a bőröm, csak előhúzom.
a roll on fejecskét kifejezetten szeretem, kellemes érzés ahogy végiggurul a bőrömön.
a tartalmáról viszont sajnos semmi pozitívat nem tudok mondani, nálam a hidratálás sem működik. elhasználom, de újra nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

babszem81

2020. október 27.

Megtetszett, hogy hyaluron tartalmú. Kis fém görgős fejű üvegcséje praktikusan használhatóvá teszi, kiürülése után is felhasználható. Kb. ennyit tud a termék, vagyis a csomagolása, de ami benne van, semmi haszna. Igaz, hűsít a fém gömböcske. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Rean519

2020. szeptember 15.

300 Ft-ért vettem kiárusításon. Nem tudtam pontosan mire jó, de megtetszett a boltban.Nekem sajnnos nem jött be, nagyon figyelni kell mennyit teszek fel, mert ha egy kicsivel is többet rakok, hámláshoz hasonlóan darabokban jön le az arcomról. Azért arcon kívül elkenegetem, de nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.