Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. február 22.

Krém állagú highlighter.

2013. augusztus 24.

Én is akciósan jutottam hozzá, de két használat után beszáradt a felső réteg és használhatatlanná vált! Azóta sem nyúltam hozzá. Amúgy jobban tetszett, mint a por állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

kalinkoz

2013. április 15.

Én is akciósan vettem, de a mai napig nem tudom, hogy ilyennek kellene lennie vagy megromlott. A teteje nekem is egy fólia szerű réteg és alatta kicsit krémesebb. Én még ezt sem tudom szépen eldolgozni, mert olyan sűrű, hogy ha a lealapozott arcomra rakom, akkor olyan mintha ledörgölném mire ezt elkenem. Lehet, hogy én vagyok béna de nagyon nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

d-i_n-a

2013. február 27.

Ma vettem meg :) Akciós volt 465 Ft-ot fizettem érte..szerintem nagyon megérte az árát.
Nagyon szép színe van :)
Mondjuk amikor először belenyúltam nagyon furcsa volt és rendesen eloszlatni sem tudtam...majd miután ez a felső réteg eltűnt simánt ment mindent :)
Nagyon szép diszkrét csillogást kölcsönös a pofinak :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Nagyon szép színe van :)
Nagyon szép diszkrét csillogást kölcsönös a pofinak :D

2013. január 18.

Én a DM-ben jutottam hozzá, érdemes ott keresni, mert akár akciós is lehet...:)
Továbbra is csak ajánlom...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Én a DM-ben jutottam hozzá, érdemes ott keresni, mert akár akciós is lehet...:)
Továbbra is csak ajánlom...:)

2013. január 13.

Fél áron vettem, előtte egy csillogó por állagú highlighter-rt használt az nagyon nem volt jó csillogott és és nem is volt látszata...ellenben ez tetszik, fura a krémes állag de jobb vele dolgozni, mint a porral...Jól látszódó, kellemes, tetszetős...:)
A bőröm rózsaszínes árnyalatú így abszolút passzol hozzá...Használom továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Hibiszkusz

2012. december 22.

Valóban szép, kifinomult fényt kölcsönöz a bőrnek -szándékosan nem csillogást mondtam.Viszont amit nem szeretek benne, hogy hosszabb viselés után eléggé zsíros érzete van a bőrömnek tőle. Talán a krémes állaga miatt lehet...
Leárazva vettem, így volt kb 500 ft, de ennél többet nem is nagyon adtam volna érte.
Ja, én nem tapasztaltam gumiszerű réteget a tetején.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 22.

Ja, én nem tapasztaltam gumiszerű réteget a tetején.

Dana1983

2012. december 22.

Nem rossz termék. Szépen fénylik, nem feltűnően csillámos, közepesen nehéz eldolgozni és elég tartós. A dobozában rózsaszín, de felkenve ez egyáltalán nem látszik, ezüstfényű inkább. Ami furcsa benne, hogy a krém tetején van egy gumiszerű réteg (gondolom a teteje megszáradt), de ezt az első használatkor leszedtem és így már jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol