Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

"Kolostorkert" testvaj citromfűvel és mentával. Az értékes összetevők kombinációja ápolja és hidratálja a bőrt.

anetta.filip

2019. december 6.

Nem lehet kapni már ezt a terméket sajnos, de írok véleményt, kitudja, hátha lesz még a polcokon. Amikor először felbontottam, azt gondoltam erre a teljesen új, általam még soha nem érzett illategyvelegre (citromfű és almamenta), hogy borzasztó büdös, ám furcsa módon nagyon megszerettem. Állaga nagyon sűrű volt, de könnyen beszívódott, megfelelően hidratàlt, nem hagyott olajos utóérzetet, jó kis termék volt minden tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Linuxo

2018. június 4.

A 2017-es nyár egyik legnagyobb melléfogása vilt számomra ez a termék. Előre féltem, hogy ennyire gyógynövényes illata lesz, szóval nem is értem mit vártam mikor felnyitottam a tégelyt. Testre én konkrétan nem tudtam elhasználni, mert eldolgozhatatlan, kenhetetlen. Lábkrémnek elhasználtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Tvylvis

2018. május 15.

Na, ez tényleg testvaj. Nem sűrű állagú testápoló, hanem igazi, sűrű vaj. Ennek ellenére jól eloszlatható, bár kell némi masszírozás, hogy teljesen beszívja a bőr. Én semmilyen zavaró réteget nem éreztem magamon, csak finom, puha, hidratált bőrt. Az illata szerintem zseniális (ugyanaz, mint a lotioné), végre valami más az Alverdétől. Csak azért nem vettem belőle tartalékot, mert rengeteg testápolóm van otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

bergamott

2018. február 11.

Megvan egy ideje, de most szoktam rá, nekem nagyon bejön! (Bár az illata, ha nem olvasom, rá nem jövök, hogy "citromfűvel és mentával" van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Radam

2017. november 6.

Most nézem micsoda összetevők vannaj ebben a termékben! Imádom, nekem egyből a nyarat juttatja az eszembe , és nem is hasznalom majd csak jövő nyáron legközelebb , ugyanis egy gyönyörű napot és emléket juttat az eszembe a csodás illata!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

v.szilvia789

2017. június 30.

Nekem bejött ez a limitált testvaj, bár kissé megtévesztően nem gyógynövényes az almamenta, hanem gyümis rágó illatú. Az Alverde újabb fajta, könnyebb állagú testvajai közé tartozik, de így is inkább zsírt pótol vissza és nem annyira hidratál. Nekem lábszáron már kevés a hatása. Némi kenés után jól beszívódik, érdemes inkább többször kevesebbet felvinni, mert a nagyobb adaggal már nehezebb dolgozni. Egynek jó nyárra, de nem siratom, ha elfogy a boltokból. A makadámiásnál nekem jobban tetszik, nem annyira nehéz érzetű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

zs001

2017. június 25.

Sajnos ez a termék borzalmas :-( A makadámiadiòs alverde testvaj abszolút kedvencem, már vagy 10 tégellyel elhasználtam; gondoltam ideje kipròbálni valami mást is. Kár volt. Az illata, állaga nem rossz...de bekenés után annyira zavarô érzetet hagyott a bőrömön hogy egy ôra után végül ismét lezuhanyoztam. Megkönnyebbülés volt mikor lemostam magamròl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.