Alverde

Ár:   1199 Ft (szettben)   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. április 9.

Ár:   1199 Ft (szettben)
Kategória:   Testápolók

2019. karácsony Körperbutter set ajándékcsomag része, limitált kiadás

Kakaó illatú testvaj napraforgóolajjal, makadámiadióolajjal, növényi glicerinnel és sheavajjal. A gondosan válogatott összetevők hidratálják és selymesen simává teszik a bőrt.

szandi08

2020. június 13.

Kellemes kis gyenge illata van mindháromnak. Tetszik a kiszerelés bár kár, hogy műanyag és nem üveg. Nem csodakrém, a bőröm ugyanúgy száradt másnap, de mivel zsírosabb mindegyik krém, valamennyire megnyugtatja a bőröm. Nem valószínű, hogy újrafogom venni. Nem is jó, nem is rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Bellita

2020. április 12.

Nagyon megérte megvennem, szuperül hidratál, gyorsan beszívódik a bőrömbe és tényleg puha lesz tőle a kezem.
Azóta nem igazán láttam ezt szinte sehol. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Azóta nem igazán láttam ezt szinte sehol. Kár érte.

Enca

2020. március 12.

Ajandekba kaptam, nagyon szeretem, kezre, terdre, konyekre hasznalom, nagyon jol puhit, hidratal. Kulon orulok, hogy nincs eros illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 12.

Tvylvis

2020. február 24.

Állagra, hatásra olyan, mint a legtöbb Alverdés testvaj. Viszonylag könnyen eloszlatható, maradéktalanul és viszonylag gyorsan beszívódik. Rendszeres használattal a száraz bőrt is kellően hidratálja. Az illata nekem is kissé csalódás, mert nem sok köze van a kakaóhoz. Inkább valamilyen sütire, édességre emlékeztet. Nem tartom rossznak ezt az illatot, csak nem ezt vártam. A csomagolást nem szeretem továbbra sem, tetszetős nagyon, de csak rengeteg plusz szemetet termel. Egy gyenge négyest tőlem megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Helene

2020. január 7.

Eddig még nem vettem ilyen limitált testvajat. Nekem nincs problémám kiszedni a kis üvegből. Krémesebb és hígabb, mint amilyen testvajakhoz hozzászoktam. Az én normál bőrömet jól hidratálta. Használtam testre és kézre is. Hamar beszívódott és nem irritált. Viszont az illata nagyon nem tetszik. Nem az az igazi kakaó illat, van valami mellékillata ami engem zavar. Remélem a többi illatú testvaj jobb lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Isabell

2019. október 26.

A korábbi limitált testvajakat megvettem, a fügés változatot kétszer is annyira finom volt az illatuk és szerintem praktikus is, bármelyik táskában könnyen elfér. A vaníliásat próbáltam még csak, viszont az illata számomra csalódás picit. Nem annyira intenzív mint a korábbiaknál. Egyelőre 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

zsofi017

2019. október 25.

Az illata nem túl kakaós, inkább a shea dominál. Az állaga viszont nagyon kellemes és tényleg jót tesz a bőrnek. Nekem a csomagolása is bejön. Igazi kis táskába bedobós fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

szeliger

2019. október 22.

Testvajként jól funkcionál, az állaga hasonló a korábbi években megszokotthoz. Tényleg vajas jellegű, kicsit keményebb, ami a bőr melegére jól olvad, megfelelően hidratál, ennek ára, hogy nem szívódik be villámgyorsan, még jó darabig érezni a bőr felszínén. Az illat nagyon gyenge, engem egyáltalán nem emlékeztet a kakaóra, inkább a napraforgóolaj erős illata érződik ki belőle. A tégely pedig csak szemre csinos, továbbra sem praktikus.
Ez volt az első a trióból, amit kipróbáltam, remélem a másik kettő jobban teljesít, mert ez így nem ér többet három csillagnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 22.

Antioxidánsok: Tocopherol