Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag testápoló lotion bio napraforgóolajjal, kakaóvajjal, hibiszkusz kivonattal és növényi glicerinnel. 24 órán keresztül tartó nedvességet biztosít a bőrnek, és enyhíti a feszülő érzést.

Heidi13

2019. augusztus 15.

Isteni illatú, gyors könnyű beszívódás, mégis jól hidratál és puhít, nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.És a legfontosabb, hogy ha éjszakára használjuk, reggel nincs az a büdös mesterséges kemikália szagunk, mint a nem natúr kozmetikumok esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

drica

2019. május 21.

Inkább testvaj rajongó vagyok, de van az úgy, hogy a bőröm inkább hidratálásra vágyik.
Az illata nem tolakodó, az állaga sem túl vizes. Jól eloszlik, de az én bőrömnek valahogy kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

henifekete

2019. május 15.

Mindenképp olyan testápolót kerestem aminek szépek az összetevői. Ritkán ugyan, de nagyon kitud száradni a bőröm, leginkább a lábam. Fürdés után használom, az állaga, illata és a hidratálása is egész jó. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Pecci

2019. március 16.

Nagyon száraz, érzékeny boromre használom, és egyszerűen imádom. Jól hidratál, nem pattogok ki tőle, viszketés sincs utána, a bőröm is rendesen beszivja, nincs utána ragacsos, nehézkes érzés. Édeskés, kellemes illata van, a családom ferfitagjai csak "kuglofkenocsnek" hívják. Már többször vettem, mert nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Vinite

2019. március 5.

Az illata kicsit fura, de meg lehet szokni. Megfelelően hidratál és jó érzéssel kenem fel, mert úgy gondolom nem viszek be annyi méreganyagot a szervezetembe. (Remélem tényleg jó gondolom... :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

SBarbi11

2019. február 28.

Illata nekem túl édes de nem zavaró. Száraz bőrre ideális,jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Illata nekem túl édes de nem zavaró. Száraz bőrre ideális,jól hidratál.

PiciBrigii

2019. február 18.

Kellemes az illata, sokáig elég volt, többször vettem újra. :) Ezt inkább meghagyom téli testápolónak, mert számomra kicsit zsíros, persze nem vészesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

asaki

2018. október 27.

Én nem szoktam mostanában testápolózni (nem érzem a bőröm száraznak, pár alkalommal bekentem magam de igazából semmi nem változott :D) így kézkrémnek használom el. Annak nagyon szeretem, isteni természetes kakaós illata van (nem a cukros műkakaó, műkókusz és társai, bár nálam azoknak is megvan a helye és ideje) . Teljesen jól hidratál. Nem vagyok összetevőguru de hogy alkohol miért a második helyen van benne nem értem.... de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

cattitude

2018. szeptember 26.

hogy ennek mennyire jó az illata! <3 csokis-bogyóslekvárosnak érzem, nekem teljesen olyan, mint egy finom, dundi isler, már csak ezért is jó használni. az állaga folyós, könnyű eloszlatni és viszonylag hamar beszívódik. nyárra szerintem sok lenne az illata és az állaga is, de ebben a korán jött télben nagyon jólesik használni. amíg meg nem csömörlök tőle, addig újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Padlizsan7

2018. június 28.

Abszolút az összetevői miatt választottam ezt a terméket, nekem nagyon bevált. Megfelelően hidratál, bár nincs kifejezetten száraz bőröm, nem képez plusz rétegen a bőrömön és tök jó illata van. Tuti, hogy ezentúl csak Alverde testápolókat fogok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Antioxidánsok: Tocopherol