Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag testápoló lotion bio napraforgóolajjal, kakaóvajjal, hibiszkusz kivonattal és növényi glicerinnel. 24 órán keresztül tartó nedvességet biztosít a bőrnek, és enyhíti a feszülő érzést.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mmaryann

2022. április 20.

Isteni finom illatú és rendkívül jól ápolja a száraz bőrt. Illata mint a frissen főzött édes kakaó. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, de főleg száraz bőrűeknek. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 20.

Nika25

2022. február 15.

Most fogyott el, és imádtam 🙂 Nagyon jól hidratálta a bőrömet, nem vakarództam éjszaka 😆 Az összetevői pedig szuperek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

NorkaEchelon

2020. november 30.

Nagyon jó ez a testápoló. Tele van jó összetevőkkel, nem ragad és nagyon finom, engem tejkaramellára emlékeztető illata van. Nem irritáló és az ára is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

csipihusi

2020. november 19.

Nagyon finom, csoki Kinder tojás illatú testápoló, tartós az illata, ha bekenem magam, egész nap körbeleng. Ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

Elinda

2020. november 2.

Imádom. Ez egy csodakrém, télen használom a nagyon száraz könyökömre és a lábamra. Illata finom, nem tolakodó. Az állaga sűrű, tovább tart kenni, mire beszívódik, de nincs utána zsíros érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

vgeorgina

2020. május 19.

Első év, amikor nem "cserepesedett ki' a lábam tél végére, hónapok óta használom, a jó idő beköszöntével sem érzem, hogy "sok lenne". Nem feltétlenül az a termék, amit én keresek (nem hazai, nem hazai összetevők, parfüm, bár az összetevő lista végén, de van) de szuper testápoló az én bőrömre, és rendkívül pénztárcabarát - és sokkal jobb minőséget hoz, mint amilyen olcsó, leveri azokat a testápolókat nálam, amik a csillagokat is leígérik a márka megfizetéséért cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

nyuszika39

2020. január 3.

kedvenc testápolóm, nagyon jól hidratál, finom az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

kedvenc testápolóm, nagyon jól hidratál, finom az illata :)

nonblonde

2019. december 12.

Nekem ez nagyon bevált. Szuper az illata, és nagyon selymes, pihe-puha lesz a bőröm tőle. Remélem nem szűntetik meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Heidi13

2019. augusztus 15.

Isteni illatú, gyors könnyű beszívódás, mégis jól hidratál és puhít, nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.És a legfontosabb, hogy ha éjszakára használjuk, reggel nincs az a büdös mesterséges kemikália szagunk, mint a nem natúr kozmetikumok esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

drica

2019. május 21.

Inkább testvaj rajongó vagyok, de van az úgy, hogy a bőröm inkább hidratálásra vágyik.
Az illata nem tolakodó, az állaga sem túl vizes. Jól eloszlik, de az én bőrömnek valahogy kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.