Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Tusfürdők

Amaránt kivonattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Glitter

2013. július 25.

Azért vettem meg, mert azt gondoltam, a nem natúr tusfürdők kiszárítják a bőrömet. Nos, mióta ezt használom, se látok semmi változást az ég világon. Az, hogy nem habzik, az egy cseppet sem zavar. Az illata is tetszik, bár nem érzem magamon a használata után. Átlagos tusfürdő, semmi extrát nem érzékeltem, úgyhogy ezért kap közepes értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

dudas.betti

2013. július 20.

Igaz, hogy nem habzik, elsőre nekem is furcsa volt. De nagyon jó. Kellemes az illata, és fürdés után sokáig érzem még magamon. Nem szárítja a bőröm. Fürdőrózsával használom, mert ha kézzel próbálom eloszlatni akkor sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 20.

Juliet

2013. július 1.

Nagyon megszerettem de sajnos nem látom már sehol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Nagyon megszerettem de sajnos nem látom már sehol.

siskin7

2013. május 7.

Helo! Fura, hogy ezeket írjátok, mert nekem nem jött be, de kinek mi. Én nem ajánlom senkinek. Leginkább az állaga miatt. Fürdés közben nekem nem habzik, mintha trutyit kenegetnék magamra. Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

F. Anikó

2013. január 25.

Pár hete használom ezt a tusfürdőt, és teljesen elégedett vagyok vele. Kellemes, lágy illata van és finom puha lesz tőle a bőröm (nem szárít). Nem olcsó, de megérte szerintem, mert nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

Zsenike

2012. október 13.

aktuális kedvenc!! nagyon finom illata van és krémes, de könnyű állaga. Nekem kevés is elég belőle, igaz, nem nagyon habzik (hálistennek), de mégis ugyanúgy tisztít, mint bármilyen tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 13.

uaim

2012. október 12.

Nagyon fincsi az illata is és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 12.

Nagyon fincsi az illata is és nem szárítja a bőrt.

azursatellite

2012. augusztus 28.

Nagyon finom az illata, a kekszes görög joghurtra emlékeztet. Krémes állagú, nem szárít és tartós az illata, meg merem kockáztatni azt az állítást, hogy egy kicsit ápol is. A csomagolása is tetszetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).