Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A visszazsírosító hatású shorea vaj és a bio shea vaj intenzíven hidratál és ápol. A szőlőmag olaj, valamint a bio lime és echinacea kivonat ápolja a lábakat. A lime, citromverbéna és a kúpvirág illatkompozíciója friss energiával tölt fel.

Cukorbetegek számára is alkalmas.

szaboszilvia28

2019. március 27.

Az illata durva szúnyogriasztós, de a krém nagyon jó. Meglepődtem rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Az illata durva szúnyogriasztós, de a krém nagyon jó. Meglepődtem rajta.

Qwerty

2019. március 10.

Imádom. A pergamenszerű száraz lábamat három nap után helyrehozta. A vastagabb bőr is szépen felpuhult, nem alakult ki rajta újabb bőrkeményedés. Már csak 2-3 naponta kenem, de a hatása megmarad. A bőr hamar beszívja, mehet rá a zokni éjszakára, utána napokig puha lábak. A reszelőt is sokkal kevesebbszer kell használni. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

sandyh

2019. február 10.

Testápoló helyett vettem mert mindegyiktől száraz maradt a lábam. Már 5x használtam és úgy tűnik mostanra kezd elmúlni a viszketés, szárazság. Kiváncsi leszek milyen lesz a jövőben. Az illata baromira tetszik.
Update: minden másnap vagy minden nap használom és új kedvenc lett. Tuti újraveszem. Nehéz zsíros krém, de annyira száraz a lábam, hogy fél perc után a jó vastagon bekent lábam már be is szívta, szeretem. Az illata pedig mennyei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 10.

szzh01

2019. január 15.

Eltűnt a polcokról az Alverde általam korábban használt másik lábápolója (MANDULAFENYŐ ÉS SHOREAVAJAS), ugyanolyan tégelyben csak türkizkékben és más illattal, de nagyon hasonló összetevőkkel jött ez ki helyette szerintem. Állaga és hatása ugyanolyan mint az elődjének: jól beszívódik, nem zsíros, nem ragad, szépen ápol, táplál. Illata finom lime-limonádés, kellemes, méltó folytatása a korábbinak.

UPDATE: valahogy mégsem az igazi. Hosszútávon nem táplál eléggé, hiába használom napi szinten, száraz a talpam szinte ugyanannyira, inkább csak abban akadályoz meg, hogy tovább száradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 15.

alphecca

2018. december 30.

Nagyon jó a tapasztalatom ezzel a krémmel,szépen rendbe tette a berepedezett sarkamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

levendula5

2018. augusztus 20.

Itt mindenki agyondícséri ezt a krémet, persze ezért is vettem meg. Még azt is figyelmen kívül hagytam, hogy a második helyen az alkohol szerepel, vagyis a víz után abból van benne a legtöbb. De sebaj, gondoltam, majd az alkohol szárító hatását kompenzálja a sok klassz növényi kivonat és a shea vaj! Hát nem! A hidratáló hatása minimális, ráadásul nagyon csúszóssá tette a lábaimat. Lehet, télen nem jártam volna így vele, de nyáron többször megcsúszott a lábam, mikor ezzel volt bekenve. Hiába szívódott be a krém, hagyott egy csúszós réteget. Na és az a kellemetlen, égő érzés a bőrön...Nyilván a rengeteg alkohol miatt. Nem is értem, ez másoknak hogy válhatott be? A legrosszabb krém, még árt is, ahelyett, hogy használna. Látszólag olcsó, mert 200 ml-t kapunk 800 forintért, na de főleg az alkoholért fizetünk! Egyáltalán: miért van a legtöbb natúr termékben alkohol??????

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Pupi1984

2018. július 21.

Perfekt kis krém! Én a lábszáramra, könyökömre és kézfejemre is kenem! Rendkívül puha lesz tőle a bőröm! Nekem gyorsan felszívódik és nem ragadok tőle. Kevés elég belőle! Viccesen olcsó, ahhoz képest amire képes! Volt már tízszer drágább testápolóm is és sehol sem volt ehhez a krémhez képest! Ismét bebizonyosodott, hogy ami drága, az nem biztos, hogy jó! Sőt! Amíg kapható, addig biztos lesz belőle itthon :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

dynah13

2018. július 14.

Az egyik kedvenc labapolom, nagyon jo illata van, es hatasos is. Suru allagu, ezert keves kell belole es nagyon lassan fogy! Igy az arat is maximalisan megeri :)
Nem ezt hasznalom minden nap, ha kicsit jobban megdolgoztattam a labaimat, akkor mas kremeket is szoktam rakenni, de atlagos napokon ezt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

jul100

2018. június 27.

Ennél jobb lábkrémmel nem találkoztam még. Jó sűrű, testes, szépen ápolja az extra száraz rinocérosz lábfejemet, bár az illatát én nem szeretem, de tök mindegy, ha hatásos! Szeretek kísérletezni, próbáltam másik krémet, de vissza fogok térni ehhez. Kb egy/másfél év után még mindig volt benne valamennyi, de már ki kellett dobnom, mert megbüdösödött szegény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

szeliger

2018. május 30.

Ez egy szuper jó kis lábápoló. Finom, friss az illata, jó tartalmas az állaga. Két nyarat is kihúzott egy tégely, az idén aztán hiába nyitottam ki, megavasodott, ki kellett dobnom. Pedig tényleg hatásos, a szandálos időszakban finom puhán tartja a sarkak bőrét. Rendszerint kis pamutzoknival használtam, mert azért olyan gyorsan nem szívódik be, összeken mindent, amit ér. Jó lenne, ha kisebb tégelyben is kapható lenne, mert ezt a nagyot nehéz hurcolászni. Éppen a csomagolás miatt vettem meg ennek a családnak egy új, tubusos változatát, de messze nem ilyen jó, mint ez volt, úgyhogy vissza is fogok térni. Még akkor is jobban megéri ezt beszerezni, ha egy része megmarad, az ára nem olyan brutálisan magas, hogy megrengetné a háztartást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!