Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A visszazsírosító hatású shorea vaj és a bio shea vaj intenzíven hidratál és ápol. A szőlőmag olaj, valamint a bio lime és echinacea kivonat ápolja a lábakat. A lime, citromverbéna és a kúpvirág illatkompozíciója friss energiával tölt fel.

Cukorbetegek számára is alkalmas.

Audry1

2019. szeptember 14.

A páromnak vettem, de én is kipróbáltam már. A szokásos lábkezelés után bekentem vele én is a lábam. Valószínűleg nem ettől puha és szebb a lábam, de biztosan valamennyit hidratál. Az illata nagyon finom, tartós is nálam! Összességében a hatását, összetételét és árát tekintve szerintem nagyon megéri, bár mellé javasolnék citromos lábfürdőt és kőhabot. De megelőlegezem az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Zsofi321

2019. augusztus 12.

Nagyon szeretem, minden nap használom. Nagyon kiszáradt a lábam, szerettem volna valamit, ami szép összetevőiben és nem is drága. Az itteni vélemények miatt vettem meg. Szépen hidratál, jól rendbe tette a száraz részeket, ezt persze tényleg a minden napos használat mellett. Nekem az illata is nagyon tetszik. Ár-érték arányban nagyon megéri szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

sebidori91

2019. augusztus 9.

Zsíros krém, kellemes citrusos illattal, de én nem vettem észre semmi extrát a hatásában. Nekem nem hidratál valami jól, de azt hozzá kell tennem, hogy nem vagyok mindennapos használó, kb heti egyszer használom, lehet ez a baj...?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

rabavolgyizsofia

2019. június 11.

Az egyik legszuperebb krém, csodákat művel a lábammal. Hamar beivodok, kellemes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

szaboszilvia28

2019. május 20.

Az illata durva szúnyogriasztós, de a krém nagyon jó. Meglepődtem rajta.

Update:
Minden este használom, eddig ez a legjobb lábápoló amit használtam, biztos újraveszem, mert hamarosan elfogy! Ennek a többszörösét is fizettem már lábkrémért, akárhogy nézem eddig a legjobb. Megszoktam a citromfű illatát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Az illata durva szúnyogriasztós, de a krém nagyon jó. Meglepődtem rajta.

Update:

Qwerty

2019. március 10.

Imádom. A pergamenszerű száraz lábamat három nap után helyrehozta. A vastagabb bőr is szépen felpuhult, nem alakult ki rajta újabb bőrkeményedés. Már csak 2-3 naponta kenem, de a hatása megmarad. A bőr hamar beszívja, mehet rá a zokni éjszakára, utána napokig puha lábak. A reszelőt is sokkal kevesebbszer kell használni. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

sandyh

2019. február 10.

Testápoló helyett vettem mert mindegyiktől száraz maradt a lábam. Már 5x használtam és úgy tűnik mostanra kezd elmúlni a viszketés, szárazság. Kiváncsi leszek milyen lesz a jövőben. Az illata baromira tetszik.
Update: minden másnap vagy minden nap használom és új kedvenc lett. Tuti újraveszem. Nehéz zsíros krém, de annyira száraz a lábam, hogy fél perc után a jó vastagon bekent lábam már be is szívta, szeretem. Az illata pedig mennyei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 10.

szzh01

2019. január 15.

Eltűnt a polcokról az Alverde általam korábban használt másik lábápolója (MANDULAFENYŐ ÉS SHOREAVAJAS), ugyanolyan tégelyben csak türkizkékben és más illattal, de nagyon hasonló összetevőkkel jött ez ki helyette szerintem. Állaga és hatása ugyanolyan mint az elődjének: jól beszívódik, nem zsíros, nem ragad, szépen ápol, táplál. Illata finom lime-limonádés, kellemes, méltó folytatása a korábbinak.

UPDATE: valahogy mégsem az igazi. Hosszútávon nem táplál eléggé, hiába használom napi szinten, száraz a talpam szinte ugyanannyira, inkább csak abban akadályoz meg, hogy tovább száradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 15.

alphecca

2018. december 30.

Nagyon jó a tapasztalatom ezzel a krémmel,szépen rendbe tette a berepedezett sarkamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

levendula5

2018. augusztus 20.

Itt mindenki agyondícséri ezt a krémet, persze ezért is vettem meg. Még azt is figyelmen kívül hagytam, hogy a második helyen az alkohol szerepel, vagyis a víz után abból van benne a legtöbb. De sebaj, gondoltam, majd az alkohol szárító hatását kompenzálja a sok klassz növényi kivonat és a shea vaj! Hát nem! A hidratáló hatása minimális, ráadásul nagyon csúszóssá tette a lábaimat. Lehet, télen nem jártam volna így vele, de nyáron többször megcsúszott a lábam, mikor ezzel volt bekenve. Hiába szívódott be a krém, hagyott egy csúszós réteget. Na és az a kellemetlen, égő érzés a bőrön...Nyilván a rengeteg alkohol miatt. Nem is értem, ez másoknak hogy válhatott be? A legrosszabb krém, még árt is, ahelyett, hogy használna. Látszólag olcsó, mert 200 ml-t kapunk 800 forintért, na de főleg az alkoholért fizetünk! Egyáltalán: miért van a legtöbb natúr termékben alkohol??????

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!