Alverde

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Általános hidratáló krém virágos illattal. Ajándékcsomag részeként kapható kézkrémmel és krémes olajos tusfürdővel együtt. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, szinezéket, tartósítószert és ásványi olaj alap és állati eredetű összetevőket.

Tvylvis

2018. április 27.

Nem igazán szimpatikus az Alverdétől, hogy ugyanazt az ajándékcsomagot átcsomagolva, a designt kissé megváltoztatva újból piacra dobja. Kissé félrevezető.
Teljesen korrekt általános krém, ami nálunk elengedhetetlen. Egyrészt a férjemnek kell egy ilyen, nem lehet túlterhelni őt a különböző kencékkel. Ezt használja lábra, arcra, kézre. Másrészt én is szeretek egy ilyen krémet vinni utazásokra. Korábban vittem a fél fürdőszobát (mind a dekortermékek, mind az arc- és testápolási krémek terén), aztán megtapasztaltam, hogy a negyedüket használom. Azóta mindig egy ilyen jön velem, bár tény, hogy én arcra nem használom, maximum vészhelyzetben. Azonban testápolónak, kéz- és lábkrémnek bevált. Kicsit többet kell kenegetni, hogy beszívódjon, de nem vészes. Rajtam nem hagy semmilyen fura réteget, kézkrémként használva is elég gyorsan lehet utána ügyködni. Az illata számomra semleges, nem rossz, nem is lettem szerelmes belé (bár nekem általában sincs bajom az Alverdettermékek sokszor jellegzetes háttérillatával). Elég semleges krémillat, ami azért a férj szempontjából nem elhanyagolható dolog. Korrekt mennyiséget kaptunk korrekt áron. Én azért nem sírok, hogy limitált, találni bőven hasonló terméket a boltokban, natúrkozmetikumokból is. Négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

niki123

2018. április 16.

Virágos illatot vártam, de tiszta citrus illatot kaptam. Rendkívül jól hidratál, gazdag és kissé nehézkesen szívódik fel. Számomra kissé zsíros érzetű, nem is használom mindennap, mert a bőröm mintha nem szeretné annyira ezt a nehezebb krémet. Nem venném újra, de semmikép sem mondanám, hogy pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Vanesszaeszter

2018. március 17.

Nem rossz testápolóként használva, de kézkrémként sem!:-) Eléggé bioillata van, és nehéz jól eloszlatni, de gyorsan beszívódik és jól hidratál! Valami miatt nem lett a kedvencem, talán az illata miatt.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

ponilopopolopo

2018. március 7.

Gyorsan beszivódik, nem hagy zsíros érzést, de hidratál. Az illatával viszont nem tudok megbarátkozni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate