Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 27.

Kategória:   Samponok

Sampon és balzsam gyerekeknek bio alma kivonattal és sheavajjal. Gyengéden tisztít, simává és puhává teszi a hajat - húzás és könnyek nélkül.

SminkesAnyuci

2020. március 3.

A kifésülőspray-je újravásárlásakor találtam ezt, az inci miatt azonnal megvettem. Nem a nagyon habzó hatást kell várni tőle, ez a termék az almaecet hatásával gyengéden tisztít, szerintem elsősorban gyerekeknek, de magamon is szeretem használni. Régen is ecettel tisztították a hajat, amikor nem voltak csodakencék, én valamiért ez a természetes vonal miatt nagyon szeretem és hiszek benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

SchmitterBettina

2018. december 14.

Végre, hogy elfogyott ez a borzalom!!!! Nem hogy puhává varázsolja a hajat, olyan lett a gyerekek haja mosás után, mint a szalma egy kis dróttal megspékelve . Nem habzik, rá kellett jönnöm, hogy abszolút nem jönnek be bio haj samponok. Habfürdőnek használtuk el. Az illata kellemes alma volt, ezért kap egy csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine