Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: istar, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Testápolók

Gazdag kombinációja mályva kivonat, shea vaj és ligetszépe olaj támogatja a bőr rugalmasságát és masszázsal együtt megelőzni a striákat.

Intenzív összetevői miatt  puha és sima érzést biztosit. Az  illata lehetővé teszi a kényeztetést és boldog pillanatokat terhesség alatt és után.

backardi165

2019. július 4.

Nekem nagy csalódás az illata.Legelőször mikor kinyitottam akkor az alverde önbarnitójára hasonlított az illata ,ami szerintem a legbüdösebb szagú önbarnító. Aztán hirtelen megéreztem a szúrós szagát és rájöttem, hogy egy az egyben körömlakk lemosó.Szerintem egy kismamának pont nem ilyen szagú testvajat kellene késziteni. Értem èn,hogy vegan és mindenmentes,de nálam a szaga miatt pont levonást kap. Kevés is elég belőle és gyorsan beszívódik de egész nap érzem a szagát magamon. El fogom használni de többet biztosan nem veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

palmiii

2019. május 4.

Nem szerettem az illatát. Nekem nagyon nehezen szívódott be. Csíkjaim ugyanúgy lettek. Kiszáradt, feszülő bőrre jó volt. De ezt egy sima olcsóbb testápoló is tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Timcsi86

2019. április 19.

Nagyon szerettem, az egész terhesség alatt kentem a pocakom, nem is lettek striáim. Nem tudom,hogy csak a genetika vagy a krém is szerepet játszott benne, mindenesetre kentem szorgalmasan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Dragonfly11

2019. március 25.

Reggelente használom. Először ezt, aztán shea vajat rá. Hamar beszívódik, nem tudom milyen hatása lehet, (terhességi csíkok ellen minden hasonló szer hatástalan... :)) de az illatát szeretem. A sima shea vaj azért jobban ápol :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Megany

2019. március 9.

Az első trimeszter végén kezdtem el használni,felváltva az olajával.Még nem tudok írni semmi extrát a hatásáról,de nekem könnyen beszívja a bőröm a krémet,viszont az olajjal picit várnom kell.Az illata nekem nemnagyon számít,fő,hogy ez inkább természetes összetevőket tartalmaz és JÓÁRON!,ami nem utolsó szempont.Hasonló krémek 5-6ezer ft-nál kezdődnek és nembiztos,hogy többet tudnak.Majd update-elek,ha meglett a baba és leírom,hogy lett e csíkom vagy se.Mindenesetre egy prőbát megér,de mást is fogok magamra kenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

sinmo88

2018. november 22.

Kb. 2 hete használom (mióta tudomást szereztem a várandósságomról) felváltva az olajával. Nekem könnyen beszívódik, igaz nem kenek olyan sokat. Az illata elmegy, nem a legfinomabb a számomra, de nem is kellemetlen. Úgy érzem jól hidratál, én a lábszáramra, karomra is szoktam kenni, amikor kicsit szárazabbnak érzem, szerintem sima testápolónak is megfelel. A terhességi csíkok elleni hatásáról nem tudok még nyilatkozni, remélem, valamit azért fog segíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Elkofen

2018. szeptember 18.

Gazdagon hidratáló testvaj ez. Valóban erős illata van, mint az alverde olajos testápolójának is. Az illat is totál ugyanaz. Amolyan édes, tömény kókuszos-virágos illat, ami később átmegy kissé fanyar, natúrkozmetikum szagba. Engem ez nem zavar, de nem csodálom, hogy a kismamákat ki lehet vele üldözni a világból.
Remekül hidratáló és gazdagon tápláló krém, bár tényleg kissé nehezen szívódik be. Idő kell hozzá. Viszont legalább nem hagy olajos-zsíros réteget a bőrömön, mint az alverde olajos testápolókrémje. Ez számomra sokkal jobb.
Nem vagyok várandós. Terhesen én a Rossmann kismamáknak szánt olaját használtam minden fürdés után. Szóval az bevált cucc. Nem lett egy csíkos sem, pedig 35 évesen nekem is jó nagy pocim volt. Úgy gondolom ez genetikai hajlam kérdése is.
Nem vagyok meggyőződve, hogy ez a termék valóban tudna hatni a striák ellen. Ha most lennék állapotos, akkor sem ezt választanám, hanem valami hatékony olajat.
Hagyományos testápolónak viszont szuper ez a testvaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Hagyományos testápolónak viszont szuper ez a testvaj.

mllelondres

2018. július 10.

A terhesség elejétől ezt kentem, de most az 5. hónapban váltottam. Nem lettek ugyan striáim még, de nem is érzem, hogy hidratálná a bőröm. A szaga szörnyű, és ragacsos is marad utána az ember bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

K.Hedi

2018. július 1.

Pár napja használom a már meglévő striáimra és megelőzèsre, nagyon tetszik az illata és nekem könnyen beszívódik, jól hidratál. Hogy lesznek-e további csíkjaim és mennyi a terhesség után, később kiderül. De egyelőre tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Jenniii92

2018. június 9.

Nem tudom, hogy megelőzésre jó-e, de a kialakult striákkal nem csinál semmit. Furcsa az állaga, nehezen szívódik fel. Egyetlen pozitívum, hogy jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil