Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: istar, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Testápolók

Gazdag kombinációja mályva kivonat, shea vaj és ligetszépe olaj támogatja a bőr rugalmasságát és masszázsal együtt megelőzni a striákat.

Intenzív összetevői miatt  puha és sima érzést biztosit. Az  illata lehetővé teszi a kényeztetést és boldog pillanatokat terhesség alatt és után.

Ár: 900 , Eladó: fada
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen a MOMpark közelében

Miruska

2021. június 19.

Kellemes meglepetés. Jó az állaga, sűrű, de kézben olvad, s jól kenhető, hamar beszívódik. Az illata is finom. Én se hiszek benne, hogy csak a kencén múlik, szerintem a lényeg, hogy rugalmas és puha legyen a bőr, hogy ne tudjon repedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 19.

Adry07

2021. január 9.

Terhesség kezdetétől használtam,minden este..nagyon hamar kezdtem rendszeresen kenni a pocakom..és.ez egy csodaszer volt számomra. Nagyon kellemes illattal és végre egy igazi hidratáló krém ami melegben sem lesz folyós. Büszke voltam h.szülés után egy darab stria sem volt rajtam..pedig hajlamos vok rá! Nálam nem.terhesen is befutó már csak az illata miatt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

stimea

2020. december 10.

A terhességem felénél járok és kb. 1 hónapja használom ezt a testvajat, előtte csak a Nivea Q10+C feszesítő testápolójával kentem magam. Ez egy rendkívül testes krém, amelyet kissé nehéz eloszlatni a bőrön és nehézkesen is szívódik be azonban remekül hidratál és az illata is kellemes. A hasamon egyelőre nem jelentek meg striák viszont, amióta ezt használom, a csípőmön igen. Ennek nem örülök. Elkenegetem ezt a krémet de mellé biztos használnom kell egyéb termékeket is (és úgy sem garantált a csíkmentesség). A hidratáló hatása, beszerezhetősége és ára miatt megadom neki a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Milka71

2020. szeptember 5.

Testápolóként használom, selymes, puha lesz tőle a bőr, illatát 1-2 óráig érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

anett095

2020. augusztus 4.

Nagyon jól hidratál, de kicsit nehezen szívódik be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Nagyon jól hidratál, de kicsit nehezen szívódik be.

Nixe

2020. június 4.

Kicsit nehezen kenhető, de egy nagyon jó testápoló. Mivel extrém száraz a bőröm, ezt reggel használom, este olajozom magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

sütismacska

2020. május 15.

Nem egy csodaszer, de hosszú hatású testápoló. Jól hidratál.
Vékonyan lehet kenni, gazdaságos krém.
Az illata tömény, bár engem várandósan sem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

Nem egy csodaszer, de hosszú hatású testápoló. Jól hidratál.
Vékonyan lehet kenni, gazdaságos krém.
Az illata tömény, bár engem várandósan sem zavart.

Dius1991

2020. április 19.

Nagyon szeretem ezt a krémet, örülök, hogy kipróbáltam. Szépen ápol, nekem nem túl zsíros, én az illatát is kedvelem, bár tényleg eléggé intenzív. Én szívből ajánlom minden kismamának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Kozmi2

2019. október 31.

Akkor vettem meg, amikor várandósan elkezdett nőni a pocakom. Alapból nem vagyok hajlamos a striára, de nem akartam kockáztatni. Szinte minden nap kentem magam és nem is lettem striás. Az illata erős, de nekem nagyon bejött. Az egyetlen negatívuma az állaga. Nehezen szívódik be, nagyon zsíros. A fölösleget mindig le kellett törölnöm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

backardi165

2019. július 4.

Nekem nagy csalódás az illata.Legelőször mikor kinyitottam akkor az alverde önbarnitójára hasonlított az illata ,ami szerintem a legbüdösebb szagú önbarnító. Aztán hirtelen megéreztem a szúrós szagát és rájöttem, hogy egy az egyben körömlakk lemosó.Szerintem egy kismamának pont nem ilyen szagú testvajat kellene késziteni. Értem èn,hogy vegan és mindenmentes,de nálam a szaga miatt pont levonást kap. Kevés is elég belőle és gyorsan beszívódik de egész nap érzem a szagát magamon. El fogom használni de többet biztosan nem veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil