Alverde

Ár:   850 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. szeptember 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító fluid zsírosodásra hajlamos és kevert bőrre

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, állati eredetű- és ásványi olaj alapú összetevőket.

Matilda

2015. október 31.

Új kedvenc krémem, nagyon szeretem!!! Egyik fiú barátom ajánlotta, mert neki bevált. Szerintem is lehetne 'női' csomagolásban árulni, egyáltalán nem kifejezetten férfi termék, az illata nagyon finom visszafogott. Szerintem kicsit ilyen citromos-keleti fűszeres, de egyáltalán nem erős és hamar elillan felkenés után. Nagyon jól mattít, én emiatt vettem meg. A polcomon 5 db mattító krém sorakozik, de egyik sem vállt be, ez viszont végre igen. Délelőtt 11-kor kentem magamra és még most este 9-kor sem csillogok. Arról nem is beszélve, hogy sminkalapnak is a legtökéletesebb amit eddig használtam, gyönyörűen lehet rá felvinni az alapozót. Biztos, hogy újra fogom venni és másnak is ajánlom, hogy próbálja ki, akinek hasonló problémája van, mint nekem. 850 Ft-ot pláne megér.

Update: Sajnos eltömíti a pórusaimat és már nem mattít annyira, mint régen. -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Update: Sajnos eltömíti a pórusaimat és már nem mattít annyira, mint régen. -1*

jzsofi

2015. május 7.

Itteni véleményekre alapozva vettem meg. Úgy kicsattogott a homlokom, hogy a sírás kerülgetett. Nagyon elcsúfított, ráadásul a bőröm húzódott tőle, az orrom meg zsírosan fénylett... Ugyhogy van baj rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Reddiamond

2015. április 30.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. De sajnos nekem sem vált be. Nem segített a pattanások ellen. Zsírosabb, mint a Q10-es éjszakai gojibogyós Alverde krémem. Így nem nagyon fogom újravenni. Sajnálom, mert bíztam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

DarkRabbit

2015. április 27.

Szörnyen ambivalens a véleményem ezzel a krémmel kapcsolatban. Egyrészt nekem semmit nem segített a fénylő homlokom (sőt, mintha még rosszabb lenne tőle), pedig az itteni vélemények hatására nagy bizalommal vártam a remek kis matt hatást, hogy végre ne én legyek a két lábon járó disco gömb a munkahelyemen.
Ugyanakkor valahogy amióta ezt használom sokkal tisztább az arcbőröm, sokkal kevesebb az olyan gyakran megjelenő apró kis pattanás, mitesszer, de ez nem éri meg azt az áldozatot, hogy még zsírosabb, olajosabb legyen a T-vonalam. Szóval nehéz róla nyilatkozni, nem értem a hatását, elhasználom, de többet nem hiszem, hogy veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Olui

2015. április 23.

Nekem nagyon bevált. Kevés teafaolajjal gazdagítva tökéletesen mattít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Nekem nagyon bevált. Kevés teafaolajjal gazdagítva tökéletesen mattít.

lumena

2015. április 12.

Nagyon könnyen beszívódik és jól hidratál, de nekem semmit sem segített. Az arcom ugyanolyan gyorsan átfényesedett, mintha nem is használtam volna semmit rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

sildicow

2015. április 11.

Még nem használom túl régóta, de eddig wow. A szokásos mattító krémemet mostanában nem engedhetem meg magamnak, és az itteni vélemények hatására úgy döntöttem, hogy teszek ezzel egy próbát. Egyetlen baja a szaga, az brrr, de erre még jön fényvédő és bb krém, így nem vészes a végeredmény. Tetszik benne, hogy úgy mattít egész jól, hogy TÉNYLEG hidratál. Mivel alapvetően zsíros a bőröm, ezért ehhez mérten választottam bb krémeket, amik viszont sokszor ki tudják szárítani a bőröm felszínét. Ezzel viszont ezt el tudom kerülni. Pár óra után mondjuk nem árt egy újrapúderezés, de ezt sosem úsztam meg. Kíváncsi leszek, hogyan szuperál majd nyáron, de eddig az ára miatt is 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Adnilem

2015. április 1.

Update: azóta többször újravettük, nagyon szereti. Megadom az 5*-ot. Alig fénylik a homloka és sokkal szebb a bőre.

Páromnak vettem, mert nagyon fényes, zsíros a homloka. Nagyon finom illata van! :D Kb. egy hete használja és meg van elégedve. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

Testbe

2015. március 31.

Nagyon örülök, hogy olvastam itt róla, mert nekem is nagyon jól bevált. :) Láthatóan tisztább tőle a bőröm, és tényleg nagyon jól mattít, ha reggel használom, azután kb 8 órán át is matt marad a homlokom - ezt mással nem igazán tudom elérni, úgyhogy nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

katuska8

2015. március 21.

Itteni vélemények alapján vettem meg, ráadásul megörültem, amikor egy +20%-ot tartalmazó kiszerelést fogtam ki, de sajos nekem nem vált be. Az égvilágon semmit sem mattít az arcomon, talán inkább még fényesebb is némileg. A hidratáló hatása egyébként tetszik, de én a mattítás miatt vettem meg, amire sajnos nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.