Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Dúsító szemillaspirál.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

laszti

2017. június 5.

Szeretem, szépen, tartósan fed. Ár-érték aránya ok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Szeretem, szépen, tartósan fed. Ár-érték aránya ok.

Macsek23

2016. május 6.

Nagyon régóta megvan, de nem használtam. A színe nagyon szép, de a spirál nem tartós, kár érte. Most a szemöldökömre használom, oda tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 6.

szzh01

2014. március 12.

Imádom a lilát a zöld szememhez, már régóta vadászok egy lila spirálra, ami nem feltűnően, közönségesen lila csak épphogy más egy kicsit, mint a "szigorú" fekete, - na ez pont ilyen. Ha valaki oldalról nézi a pilláidat nem szúrja ki, hogy" hű de lila", hanem csak azt látja, hogy van egy kis rafinált ,padlizsános árnyalata a feketédnek, puhább, természetesebb az összhatás. Natúr, és barnás sminkekhez is szuper, amikor az ébenfekete túl "kemény" lenne. A spirálnak van egy enyhe, nagyon kellemes illata is ráadásul. Hatalmas szívfájdalmam, hogy - szinte mint mindenre - erre is allergiás reakcióval válaszom a szemem, emiatt sajnos nem tudom használni (meg is hirdettem itt). Ettől függetlenül tőlem 5 csillagot érdemel, mert az allergiámról nem a spirál tehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 12.

toth.ildi

2014. január 11.

Nekem bevált, igaz a színe nem látszik a szempillámon, de legalább nem olyan erősen fektének tűnő mint a fekete szempillaspirál és mégis más mint a barna. Kétszer kell felkenni, szerintem hamar megszárad, részemről ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

MaryPoppins

2013. február 4.

Adtam még egy esélyt az Alverde spiráloknak, de ismét csalódtam. Ez ugyan nem mászott le a pilláimról, mint az XXL, de csak 2 réteg felkenése után mutat valamit. Kár...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.

cirmok

2012. október 28.

A padlizsánszínű pillák ígéretével évek óta simán le lehet venni a lábamról. Hát persze, hogy megvettem, abban bízva, hogy ez végre majd látszani is fog. Nem csak a kefén (ott mindig nagyon szépek), hanem a pilláimon is. Hát persze, hogy nem látszik. Inkább tompa feketés valamilyen, szépnek szép, csak nem ilyenre vágytam. Könnyen lehet, hogy szőke pillákon sokkal jobban mutat. A keféje ritkás "drótos", sok festéket vesz fel, inkább hosszabbít és tapaszt, mintsem dúsít, és a flakonnak (az Alverde spirálok többségéhez hasonlóan) nagyon széles szája van, nehezebb korrigálni a mennyiséget, lehúzni a felesleget. Illatosított. (De minek?) Elhasználgatom, nincs vele nagy gond, de eggyel hosszabb a csalódáslista padlizsánfronton.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

nagyorsolya78

2012. október 22.

A fekete szempillaspirál nagyon szigorúvá teszi a tekintetemet, így inkább barnát használok, illetve a zöld szememhez kerestem sokáig színeset. Ennek szép padlizsán színe van a kefén, a szempillámon ez kevésbé látszik. Állítólag dúsít, na ezt nem tapasztaltam. Teljesen átlagos spirál, 2 rétegben már egész jó, de 3 az igazi. Nagyon lassan száradt meg egy réteg, 3-4 perccel a feltétel után tüsszentettem, amihez ugyebár összeszorítjuk a szemünket... Hát, viccesen néztem ki utána. :)))))
Összességében nem bántam meg a vételt, ennyi pénzért (1400 Ft) korrekt. Majd legyezgetem a szememet, hogy gyorsabban száradjon... :))))))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.